Prvenstvo Srbije - Prva B liga - Bela grupa
Klub |
U |
P |
N |
P |
G |
B |
Dunav |
8 |
7 |
0 |
1 |
93:55 |
21 |
Singidunum |
8 |
6 |
0 |
2 |
94:72 |
18 |
Goč |
8 |
5 |
0 |
3 |
85:84 |
15 |
Spartak |
8 |
1 |
0 |
7 |
84:117 |
3 |
Šabac |
8 |
1 |
0 |
7 |
66:96 |
3 |
|
|
|
|
|
|
|
Rabotnički |
10 |
8 |
1 |
1 |
100:73 |
25 |
Prvenstvo Srbije - Prva B liga - Plava grupa
Klub |
U |
P |
N |
P |
G |
B |
Banjica |
10 |
9 |
1 |
0 |
118:48 |
28 |
TENT |
10 |
6 |
2 |
2 |
114:81 |
20 |
Zemun |
9 |
4 |
3 |
2 |
94:78 |
15 |
Bečejac |
9 |
3 |
3 |
3 |
78:64 |
12 |
Mladost |
9 |
1 |
1 |
7 |
69:116 |
4 |
Senta |
9 |
0 |
0 |
9 |
44:129 |
0 |
1. Kolo Bela grupa
Datum |
Beli |
Plavi |
Rezultat |
22.01.2011. |
Spartak |
Goč |
9:14 |
22.01.2011. |
Rabotnički |
Šabac |
13:3 |
22.01.2011. |
Dunav |
Singidunum |
9:8 |
To top
1. Kolo Plava grupa
Datum |
Beli |
Plavi |
Rezultat |
22.01.2011. |
Mladost |
Zemun |
8:14 |
22.01.2011. |
Bečejac |
Banjica |
5:8 |
22.01.2011. |
TENT |
Senta |
19:6 |
To top
2. Kolo Bela grupa
Datum |
Beli |
Plavi |
Rezultat |
29.01.2011. |
Goč |
Šabac |
17:12 |
29.01.2011. |
Singidunum |
Rabotnički |
6:7 |
29.01.2011. |
Spartak |
Dunav |
9:14 |
To top
2. Kolo Plava grupa
Datum |
Beli |
Plavi |
Rezultat |
29.01.2011. |
Zemun |
Banjica |
6:13 |
29.01.2011. |
Senta |
Bečejac |
6:17 |
29.01.2011. |
Mladost |
TENT |
7:16 |
To top
3. Kolo Bela grupa
Datum |
Beli |
Plavi |
Rezultat |
05.02.2011. |
Šabac |
Singidunum |
7:11 |
05.02.2011. |
Dunav |
Goč |
16:6 |
05.02.2011. |
Rabotnički |
Spartak |
18:14 |
To top
3. Kolo Plava grupa
Datum |
Beli |
Plavi |
Rezultat |
05.02.2011. |
Banjica |
Senta |
15:2 |
05.02.2011. |
TENT |
Zemun |
13:13 |
05.02.2011. |
Bečejac |
Mladost |
8:6 |
To top
4. Kolo Bela grupa
Datum |
Beli |
Plavi |
Rezultat |
12.02.2011. |
Goč |
Singidunum |
12:14 |
12.02.2011. |
Spartak |
Šabac |
18:11 |
12.02.2011. |
Dunav |
Rabotnički |
7:7 |
To top
4. Kolo Plava grupa
Datum |
Beli |
Plavi |
Rezultat |
12.02.2011. |
Zemun |
Senta |
15:6 |
12.02.2011. |
Mladost |
Banjica |
8:20 |
12.02.2011. |
TENT |
Bečejac |
9:6 |
To top
5. Kolo Bela grupa
Datum |
Beli |
Plavi |
Rezultat |
19.02.2011. |
Singidunum |
Spartak |
14:7 |
19.02.2011. |
Šabac |
Dunav |
3:11 |
19.02.2011. |
Rabotnički |
Goč |
12:9 |
To top
5. Kolo Plava grupa
Datum |
Beli |
Plavi |
Rezultat |
19.02.2011. |
Senta |
Mladost |
7:9 |
19.02.2011. |
Banjica |
TENT |
9:8 |
19.02.2011. |
Bečejac |
Zemun |
5:5 |
To top
6. Kolo Bela grupa
Datum |
Beli |
Plavi |
Rezultat |
26.02.2011. |
Goč |
Spartak |
11:10 |
26.02.2011. |
Šabac |
Rabotnički |
4:8 |
26.02.2011. |
Singidunum |
Dunav |
7:12 |
To top
6. Kolo Plava grupa
Datum |
Beli |
Plavi |
Rezultat |
26.02.2011. |
Zemun |
Mladost |
12:10 |
26.02.2011. |
Banjica |
Bečejac |
7:2 |
26.02.2011. |
Senta |
TENT |
6:11 |
To top
7. Kolo Bela grupa
Datum |
Beli |
Plavi |
Rezultat |
05.03.2011. |
Singidunum |
Rabotnički |
7:5 |
05.03.2011. |
Dunav |
Spartak |
19:5 |
05.03.2011. |
Šabac |
Goč |
8:9 |
To top
7. Kolo Plava grupa
Datum |
Beli |
Plavi |
Rezultat |
05.03.2011. |
Banjica |
Zemun |
6:6 |
05.03.2011. |
Bečejac |
Senta |
15:5 |
05.03.2011. |
TENT |
Mladost |
11:8 |
To top
8. Kolo Bela grupa
Datum |
Beli |
Plavi |
Rezultat |
12.02.2011. |
Singidunum |
Šabac |
15:3 |
12.02.2011. |
Spartak |
Rabotnički |
10:14 |
12.02.2011. |
Goč |
Dunav |
8:5 |
To top
8. Kolo Plava grupa
Datum |
Beli |
Plavi |
Rezultat |
12.03.2011. |
Senta |
Banjica |
2:14 |
15.03.2011. |
Zemun |
TENT |
10:13 |
16.03.2011. |
Mladost |
Bečejac |
9:9 |
To top
9. Kolo Bela grupa
Datum |
Beli |
Plavi |
Rezultat |
19.03.2011. |
Singidunum |
Goč |
10:8 |
19.03.2011. |
Šabac |
Spartak |
18:12 |
19.03.2011. |
Rabotnički |
Dunav |
7:6 |
To top
9. Kolo Plava grupa
Datum |
Beli |
Plavi |
Rezultat |
19.03.2011. |
Senta |
Zemun |
4:13 |
19.03.2011. |
Banjica |
Mladost |
19:4 |
19.03.2011. |
Bečejac |
TENT |
9:9 |
To top
10. Kolo Bela grupa
Datum |
Beli |
Plavi |
Rezultat |
26.03.2011. |
Spartak |
Singidunum |
14:16 |
26.03.2011. |
Dunav |
Šabac |
7:4 |
26.03.2011. |
Goč |
Rabotnički |
7:9 |
To top
10. Kolo Plava grupa
Datum |
Beli |
Plavi |
Rezultat |
26.03.2011. |
Mladost |
Senta |
12:8 |
26.03.2011. |
TENT |
Banjica |
5:7 |
26.03.2011. |
Zemun |
Bečejac |
11:6 |
To top
Četvrtfinale
Datum |
Beli |
Plavi |
Rezultat |
30.03.2011. |
Zemun |
Singidunum |
9:11 |
30.03.2011. |
Spartak |
Banjica |
10:10 |
30.03.2011. |
Goč |
TENT |
10:6 |
30.03.2011. |
Bečejac |
Dunav |
7:5 |
|
|
|
|
02.04.2011. |
Singidunum |
Zemun |
12:11 |
02.04.2011. |
Banjica |
Spartak |
15:8 |
02.04.2011. |
TENT |
Goč |
12:7 |
02.05.2011. |
Dunav |
Bečejac |
11:1 |
To top
Baraž
Datum |
Beli |
Plavi |
Rezultat |
02.04.2011. |
Šabac |
Senta |
13:7 |
02.04.2011. |
Senta |
Mladost |
7:10 |
02.04.2011. |
Šabac |
Mladost |
9:5 |
To top
Fajnal for polufinale
Datum |
Beli |
Plavi |
Rezultat |
09.04.2011. |
Singidunum |
Banjica |
0:0 |
09.04.2011. |
Dunav |
TENT |
0:0 |
To top
Fajnal for finale
Datum |
Beli |
Plavi |
Rezultat |
10.04.2011. |
TENT |
Banjica |
5:6 finale |
10.04.2011. |
Dunav |
Singiunum |
12:7 za treće mesto |
To top