Aerodrom Nikola Tesla


UNIQA

Voda Diva
Dunav Osiguranje
BIC
Vital
Acibadem Hospitals Group


Medogroup

Triglav osiguranje
Biomelem

BSC software

Master Physical
Medela
Esensa

Julius Meinl
Lasta

Keel
Fudeks

RTS

Prvenstvo Srbije za 2011/2012. - Prva B liga - Seniori

Prvenstvo Srbije - Prva B liga
Klub U P N P G B
Gornji dom            
Dunav 10 9 0 1 110:59 27
Singidunum 10 6 2 2 96:62 20
Partizan R.2 10 6 1 3 90:63 19
Zemun 10 4 2 4 87:92 14
TENT 10 1 1 8 76:139 4
Bečejac 10 1 0 9 66:110 3
             
             
Donji dom            
Nais 9 4 0 5 76:60 15
Spartak 9 4 1 4 73:69 13
Šabac 9 4 0 5 73:85 12
Goč 8 3 0 5 54:63 9
Rabotnički 8 2 1 5 71:72 7
1. Kolo
Datum Beli Plavi Rezultat
19.11.2011. Singidunum Zemun 10:4
20.11.2011. Rabotnički Partizan Raiffeisen 2 6:6
20.11.2011. Nais Dunav 7:8
20.11.2011. Šabac Spartak 10:11
20.11.2011. TENT Goč 18:17

To top

2. Kolo
Datum Beli Plavi Rezultat
26.11.2011. Bečejac Singidunum 4:10
27.11.2011. Spartak TENT 11:14
26.11.2011. Dunav Šabac 14:6
27.11.2011. Partizan Raiffeisen 2 Nais 15:5
27.11.2011. Zemun Rabotnički 8:4

To top

3. Kolo
Datum Beli Plavi Rezultat
03.12.2011. TENT Dunav 6:11
03.12.2011. Goč Spartak 7:5
03.12.2011. Rabotnički Bečejac 8:8
03.12.2011. Nais Zemun 14:14
03.12.2011. Šabac Partizan Raiffeisen 2 8:13

To top

4. Kolo
Datum Beli Plavi Rezultat
10.12.2011. Zemun Šabac 15:6
10.12.2011. Bečejac Nais 11:8
10.12.2011. Singidunum Rabotnički 8:2
10.12.2011. Dunav Goč 14:8
10.12.2011. Partizan Raiffeisen 2 TENT 19:5

To top

5. Kolo
Datum Beli Plavi Rezultat
20.12.2011. Šabac Bečejac 8:10
21.12.2011. TENT Zemun 10:13
??.01.2012. Goč Partizan Raiffeisen 2 7:9
21.12.2011. Spartak Dunav 8:9
21.12.2011. Nais Singidunum 3:8

To top

6. Kolo
Datum Beli Plavi Rezultat
04.02.2012. Zemun Goč 9:4
04.02.2012. Bečejac TENT 16:11
04.02.2012. Singidunum Šabac 13:2
04.02.2012. Rabotnički Nais 11:10
04.02.2012. Partizan Raiffeisen 2 Spartak 16:7

To top

7. Kolo
Datum Beli Plavi Rezultat
Datum Beli Plavi Rezultat
11.02.2012. Šabac Rabotnički 8:10
11.02.2012. TENT Singidunum 7:15
11.02.2012. Goč Bečejac 7:10
11.02.2012. Spartak Zemun 7:10
11.02.2012. Dunav Partizan Raiffeisen 2 11:8

To top

8. Kolo
Datum Beli Plavi Rezultat
Datum Beli Plavi Rezultat
18.02.2012. Zemun Dunav 7:11
18.02.2012. Bečejac Spartak 8:8
18.02.2012. Singidunum Goč 6:5
18.02.2012. Rabotnički TENT 14:12
18.02.2012. Nais Šabac 6:7

To top

9. Kolo
Datum Beli Plavi Rezultat
       
25.02.2012. Partizan Raiffeisen 2 Zemun 9:6
25.02.2012. TENTBečejac Nais 10:9
25.02.2012. Goč Rabotnički 14:13
25.02.2012. Spartak Singidunum 5:15
25.02.2012. Dunav Bečejac 10:2

To top

10. Kolo
Datum Beli Plavi Rezultat
03.03.2012. Nais Goč 7:8
03.03.2012. Šabac TENT 0:0
03.03.2012. Bečejac Partizan Raiffeisen 2 9:14
03.03.2012. Singidunum Dunav 13:8
03.03.2012. Rabotnički Spartak 7:8

To top

11. Kolo
Datum Beli Plavi Rezultat
10.03.2012. Dunav Rabotnički 8:7
10.03.2012. Partizan Raiffeisen 2 Singidunum 5:8
10.03.2012. Zemun Bečejac 9:8
10.03.2012. Goč Šabac 9:10
10.03.2012. Spartak Nais 9:6

To top

12. kolo

12, kolo
Gornji dom

Singidunum - TENT 9:9
Bečejac - Dunav 8:13
Zemun - Partizan 2 10:10

Donji dom

Šabac - Nais 12:14
Spartak - Rabotnički 11:11

Drugo kolo drugog dela

Gornji dom

Dunav - Singidunum 8:2
Zemun- TENT 11:9
Partizan 2 - Bečejac 9:1

Donji dom

Rabotnički - Šabac 18:8
Spartak - Goč 11:7

Treće kolo

Gornji dom

Singidunum - Partizan 2 6:7
Dunav - TENT 22:2
Bečejac - Zemun 6:12

Donji dom

Šabac - Goč 8:6
Nais - Rabotnički 12:2

Četvrto kolo

Gornji dom

TENT – Bečejac 13:12
Zemun – Singidunum 8:8
Partizan Rajfajzen 2 – Dunav 4:5

Donji dom

Spartak – Šabac 9:10
Goč – Nais 3:9

Peto kolo

Gornji dom

Dunav - Zemun 11:7

Singidunum - Bečejac 15:2

Tent - Partizan 2 4:11

Donji dom

Nais - Spartak 11:9

Rabotnički - Goč