Aerodrom Nikola Tesla


UNIQA

Voda Diva
Dunav Osiguranje
BIC
Vital
Acibadem Hospitals Group


Medogroup

Triglav osiguranje
Biomelem

BSC software

Master Physical
Medela
Esensa

Julius Meinl
Lasta

Keel
Fudeks

RTS

Prvenstvo Srbije za 2010/2011 - Prva B liga - Seniori

Prvenstvo Srbije - Prva B liga - Bela grupa
Klub U P N P G B
Dunav 8 7 0 1 93:55 21
Singidunum 8 6 0 2 94:72 18
Goč 8 5 0 3 85:84 15
Spartak 8 1 0 7 84:117 3
Šabac 8 1 0 7 66:96 3
             
Rabotnički 10 8 1 1 100:73 25
Prvenstvo Srbije - Prva B liga - Plava grupa
Klub U P N P G B
Banjica 10 9 1 0 118:48 28
TENT 10 6 2 2 114:81 20
Zemun 9 4 3 2 94:78 15
Bečejac 9 3 3 3 78:64 12
Mladost 9 1 1 7 69:116 4
Senta 9 0 0 9 44:129 0
1. Kolo Bela grupa
Datum Beli Plavi Rezultat
22.01.2011. Spartak Goč 9:14
22.01.2011. Rabotnički Šabac 13:3
22.01.2011. Dunav Singidunum 9:8

To top

1. Kolo Plava grupa
Datum Beli Plavi Rezultat
22.01.2011. Mladost Zemun 8:14
22.01.2011. Bečejac Banjica 5:8
22.01.2011. TENT Senta 19:6

To top

2. Kolo Bela grupa
Datum Beli Plavi Rezultat
29.01.2011. Goč Šabac 17:12
29.01.2011. Singidunum Rabotnički 6:7
29.01.2011. Spartak Dunav 9:14

To top

2. Kolo Plava grupa
Datum Beli Plavi Rezultat
29.01.2011. Zemun Banjica 6:13
29.01.2011. Senta Bečejac 6:17
29.01.2011. Mladost TENT 7:16

To top

3. Kolo Bela grupa
Datum Beli Plavi Rezultat
05.02.2011. Šabac Singidunum 7:11
05.02.2011. Dunav Goč 16:6
05.02.2011. Rabotnički Spartak 18:14

To top

3. Kolo Plava grupa
Datum Beli Plavi Rezultat
05.02.2011. Banjica Senta 15:2
05.02.2011. TENT Zemun 13:13
05.02.2011. Bečejac Mladost 8:6

To top

4. Kolo Bela grupa
Datum Beli Plavi Rezultat
12.02.2011. Goč Singidunum 12:14
12.02.2011. Spartak Šabac 18:11
12.02.2011. Dunav Rabotnički 7:7

To top

4. Kolo Plava grupa
Datum Beli Plavi Rezultat
12.02.2011. Zemun Senta 15:6
12.02.2011. Mladost Banjica 8:20
12.02.2011. TENT Bečejac 9:6

To top

5. Kolo Bela grupa
Datum Beli Plavi Rezultat
19.02.2011. Singidunum Spartak 14:7
19.02.2011. Šabac Dunav 3:11
19.02.2011. Rabotnički Goč 12:9

To top

5. Kolo Plava grupa
Datum Beli Plavi Rezultat
19.02.2011. Senta Mladost 7:9
19.02.2011. Banjica TENT 9:8
19.02.2011. Bečejac Zemun 5:5

To top

6. Kolo Bela grupa
Datum Beli Plavi Rezultat
26.02.2011. Goč Spartak 11:10
26.02.2011. Šabac Rabotnički 4:8
26.02.2011. Singidunum Dunav 7:12

To top

6. Kolo Plava grupa
Datum Beli Plavi Rezultat
26.02.2011. Zemun Mladost 12:10
26.02.2011. Banjica Bečejac 7:2
26.02.2011. Senta TENT 6:11

To top

7. Kolo Bela grupa
Datum Beli Plavi Rezultat
05.03.2011. Singidunum Rabotnički 7:5
05.03.2011. Dunav Spartak 19:5
05.03.2011. Šabac Goč 8:9

To top

7. Kolo Plava grupa
Datum Beli Plavi Rezultat
05.03.2011. Banjica Zemun 6:6
05.03.2011. Bečejac Senta 15:5
05.03.2011. TENT Mladost 11:8

To top

8. Kolo Bela grupa
Datum Beli Plavi Rezultat
12.02.2011. Singidunum Šabac 15:3
12.02.2011. Spartak Rabotnički 10:14
12.02.2011. Goč Dunav 8:5

To top

8. Kolo Plava grupa
Datum Beli Plavi Rezultat
12.03.2011. Senta Banjica 2:14
15.03.2011. Zemun TENT 10:13
16.03.2011. Mladost Bečejac 9:9

To top

9. Kolo Bela grupa
Datum Beli Plavi Rezultat
19.03.2011. Singidunum Goč 10:8
19.03.2011. Šabac Spartak 18:12
19.03.2011. Rabotnički Dunav 7:6

To top

9. Kolo Plava grupa
Datum Beli Plavi Rezultat
19.03.2011. Senta Zemun 4:13
19.03.2011. Banjica Mladost 19:4
19.03.2011. Bečejac TENT 9:9

To top

10. Kolo Bela grupa
Datum Beli Plavi Rezultat
26.03.2011. Spartak Singidunum 14:16
26.03.2011. Dunav Šabac 7:4
26.03.2011. Goč Rabotnički 7:9

To top

10. Kolo Plava grupa
Datum Beli Plavi Rezultat
26.03.2011. Mladost Senta 12:8
26.03.2011. TENT Banjica 5:7
26.03.2011. Zemun Bečejac 11:6

To top

Četvrtfinale
Datum Beli Plavi Rezultat
30.03.2011. Zemun Singidunum 9:11
30.03.2011. Spartak Banjica 10:10
30.03.2011. Goč TENT 10:6
30.03.2011. Bečejac Dunav 7:5
       
02.04.2011. Singidunum Zemun 12:11
02.04.2011. Banjica Spartak 15:8
02.04.2011. TENT Goč 12:7
02.05.2011. Dunav Bečejac 11:1

To top

Baraž
Datum Beli Plavi Rezultat
02.04.2011. Šabac Senta 13:7
02.04.2011. Senta Mladost 7:10
02.04.2011. Šabac Mladost 9:5

To top

Fajnal for polufinale
Datum Beli Plavi Rezultat
09.04.2011. Singidunum Banjica 0:0
09.04.2011. Dunav TENT 0:0

To top

Fajnal for finale
Datum Beli Plavi Rezultat
10.04.2011. TENT Banjica 5:6 finale
10.04.2011. Dunav Singiunum 12:7 za treće mesto

To top