Aerodrom Nikola Tesla


UNIQA

Voda Diva
Dunav Osiguranje
BIC
Vital
Acibadem Hospitals Group


Medogroup

Triglav osiguranje
Biomelem

BSC software

Master Physical
Medela
Esensa

Julius Meinl
Lasta

Keel
Fudeks

RTS

KUP REPUBLIKE SRBIJE M 2010/2011

Kup Srbije u vaterpolo, za muškarce za takmičarsku 2010/2011. godinu od 17. oktobra 2010. do 17. januara 2011.

Polufinale
Data White Blue Scor
11.12.2010. Partizan Raiffeisen Crvena Zvezda 7:2
11.12.2010. Vojvodina ŽAK 11:2
Finale
Data White Blue Scor
12.12.2010. Partizan Raiffeisen Vojvodina 11:8

Grupa A

Team M W T L G P
Partizan 6 6 0 0 119:19 18
ŽAK 6 3 0 3 56:59 9
Beograd 6 3 0 3 49:60 9
TENT 6 0 0 6 16:100 0

Grupa B

Team M W T L G P
Vojvodina 6 6 0 0 68:23 18
C. Zvezda 6 4 0 2 59:20 12
Singidunum 6 1 0 5 29:61 3
Niš 6 1 0 5 21:73 3

Grupa A - Raspored utakmica i rezultati

1. kolo
Data White Blue Scor
23.10.2010. Beograd Partizan 8:18
28.10.2010. TENT ŽAK 3:12
2. kolo
Data White Blue Scor
29.10.2010. Beograd TENT 14:3
29.10.2010. Partizan ŽAK 16:4
3. kolo
Data White Blue Scor
05.11.2010. TENT Partizan 2:24
05.11.2010. ŽAK Beograd 9:10
4. kolo
Data White Blue Scor
20.11.2010. Partizan Beograd 16:1
20.11.2010. ŽAK TENT 18:3
5. kolo
Data White Blue Scor
27.11.2010. ŽAK Partizan 3:21
27.11.2010. TENT Beograd 4:8
6. kolo
Data White Blue Scor
04.12.2010. Partizan TENT 24:1
04.12.2010. Beograd ŽAK 8:10

Grupa B - Raspored utakmica i rezultati

1. kolo
Data White Blue Scor
23.10.2010. C. Zvezda Singidunum 8:2
23.10.2010. Vojvodina Niš 21:2
2. kolo
Data White Blue Scor
30.10.2010. Singidunum Niš 9:6
30.10.2010. C. Zvezda Vojvodina 3:5
3. kolo
Data White Blue Scor
05.11.2010. Vojvodina Singidunum 17:3
05.11.2010. Niš C. Zvezda 2:14
4. kolo
Data White Blue Scor
       
20.11.2010. Singidunum Crvena zvezda VET 3:13
20.11.2010. Niš Vojvodina 0:0
5. kolo
Data White Blue Scor
27.11.2010. Niš Singidunum 8:6
27.11.2010. Vojvodina C. Zvezda 7:6
6. kolo
Data White Blue Scor
04.12.2010. Singidunum Vojvodina 6:9
04.12.2010. C. Zvezda Niš 15:1