Aerodrom Nikola Tesla


UNIQA

Voda Diva
Dunav Osiguranje
BIC
Vital
Acibadem Hospitals Group


Medogroup

Triglav osiguranje
Biomelem

BSC software

Master Physical
Medela
Esensa

Julius Meinl
Lasta

Keel
Fudeks

RTS

Takmičenje po grupama

Grupa A

Team M W T L G P
Jadran (MNE) 6 4 0 2 61:57 12
Vasas (HUN) 6 3 1 2 54:56 10
Primorac (MNE) 6 3 1 2 58:48 10
Szeged (HUN) 6 0 2 4 52:67 2
Time White Blue Scor
13.11.2010. Szeged Vasas 9:9
14.11.2010. Primorac Jadran 14:7
01.12.2010. Jadran Szeged 13:10
01.12.2010. Vasas Primorac 7:6
18.12.2010. Szeged Primorac 7:13
18.12.2010. Jadran Vasas 11:10
08.01.2011. Primorac Szeged 9:9
08.01.2011. Vasas Jadran 8:12
19.01.2011. Primorac Vasas 8:9
19.01.2011. Szeged Jadran 7:12
02.02.2011. Vasas Szeged 11:10
02.02.2011. Jadran Primorac 9:10

Grupa B

Team M W T L G P
Pro Recco (ITA) 6 6 0 0 73:32 18
Budva (MNE) 6 3 0 3 44:40 9
Vojvodina (SRB) 6 1 1 4 41:65 4
Spartak (RUS) 6 1 1 4 35:56 4
Time White Blue Scor
13.11.2010. Budva Vojvodina 9:7
13.11.2010. Pro Recco Spartak 16:5
01.12.2010. Vojvodina Pro Recco 8:15
01.12.2010. Spartak Budva 6:5
19.12.2010. Vojvodina Spartak 10:10
19.12.2010. Pro Recco Budva 12:7
09.01.2011. Spartak Vojvodina 6:8
09.01.2011. Budva Pro Recco 5:6
19.01.2011. Pro Recco Vojvodina 16:2
19.01.2011. Budva Spartak 9:3
02.02.2011. Vojvodina Budva 6:9
02.02.2011. Spartak Pro Recco 5:8

Grupa C

Team M W T L G P
Mladost (CRO) 6 5 1 0 62:48 16
Partizan Raiffeisen (SRB) 6 4 1 1 57:40 13
Barcelona (ESP) 6 1 1 4 34:48 4
Olympiacos (GRE) 6 1 0 5 48:57 3
Time White Blue Scor
13.11.2010. Barcelona Olympiacos 10:8
14.11.2010. Mladost Partizan Raiffeisen 10:8
01.12.2010. Olympiacos Mladost 8:9
01.12.2010. Partizan Raiffeisen Barcelona 6:6
18.12.2010. Olympiacos Partizan Raiffeisen 7:9
18.12.2010. Mladost Barcelona 10:4
08.01.2011. Barcelona Mladost 5:11
08.01.2011. Partizan Raiffeisen Olympiacos 7:1
19.01.2011. Mladost Olympiacos 15:10
19.01.2011. Barcelona Partizan Raiffeisen 9:13
02.02.2011. Partizan Raiffeisen Mladost 14:7
02.02.2011. Olympiacos Barcelona 11:7

Grupa D

Team M W T L G P
Jug (CRO) 6 6 0 0 77:52 18
Barceloneta (ESP) 6 3 0 3 55:65 9
Primorje (CRO) 6 3 0 3 47:45 9
Eger (HUN) 6 0 0 6 46:53 0
Time White Blue Scor
13.11.2010. Barceloneta Eger 10:9
14.11.2010. Jug Primorje 12:7
01.12.2010. Eger Jug 9:10
01.12.2010. Primorje Barceloneta 8:6
18.12.2010. Jug Barceloneta 14:9
18.12.2010. Eger Primorje 6:11
08.01.2011. Primorje Eger 7:4
08.01.2011. Barceloneta Jug 11:18
19.01.2011. Jug Eger 15:10
19.01.2011. Barceloneta Primorje 9:8
02.02.2011. Primorje Jug 6:8
02.02.2011. Eger Barceloneta 8:10

Četvrtfinalna "A" grupa

Prvo kolo: Jug – Budva 10:6, Jadran – Partizan 8:13. Drugo kolo: Budva – Jadran 6:5, Partizan – Jug 11:10. Treće kolo: Jug – Jadran 13:6, Partizan – Budva 10:2. Četvrto kolo: Budva - Partizan Rajfajzen 5:8, Jadran – Jug 7:7. Peto kolo: Jug – Partizan 10:13, Jadran – Budva 8:9.Šesto kolo Partizan Rajfajzen – Jadran14:8, Budva – Jug1. PAR¬žTIZAN    6    6    0    0    69:43    182. JUG    5    2    1    2    50:43    73. BUDVA    5    2    0    3    28:41    64. JADRAN    6    0    1    5    42:62    1

 

Plasman "A" grupa

1. PARTIZAN    6    6    0    0    69:43    18
2. JUG    5    2    1    2    50:43    7
3. BUDVA    5    2    0    3    28:41    6
4. JADRAN    6    0    1    5    42:62    1

Četvrtfinalna "B" grupa

Prvo kolo: Mladost – Pro Reko 5:9, Primorje – Vašaš 13:6. Drugo kolo: Vašaš – Mladost 8:9, Pro Reko – Primorje 15:9. Treće kolo: Primorje – Mladost 8:6, Pro Reko – Vašaš 12:6. Četvrto kolo: Mladost – Primorje 10:9, Vašaš – Pro Reko 7:9. Peto kolo: Mladost – Vašaš 8:7, Primorje – Pro Reko 7:12.Šesto kolo,  Vašaš – Primorje , Pro Reko - Mladost .


1. PRO REKO    5    5    0    0    57:34    12
2. MLADOST    5    3    0    2    38:41    9
3. PRIMORJE    5    2    0    3    46:49    6
4. VAŠAŠ    5    0    0    5    34:51    0

 

 

Plasman

1. Pro Reko 2 2 0 0 24:14 6

2. Primorje 2 1 0 1 22:21 3

3. Mladost 2 1 0 1 14:17 3

4. Vašaš 2 0 0 2 14:22 0  

Plasman

1. PRO REKO    5    5    0    0    57:34    12
2. MLADOST    5    3    0    2    38:41    9
3. PRIMORJE    5    2    0    3    46:49    6
4. VAŠAŠ    5    0    0    5    34:51    0