Aerodrom Nikola Tesla


UNIQA

Voda Diva
Dunav Osiguranje
BIC
Vital
Acibadem Hospitals Group


Medogroup

Triglav osiguranje
Biomelem

BSC software

Master Physical
Medela
Esensa

Julius Meinl
Lasta

Keel
Fudeks

RTS

Juniorsko Evropsko prvenstvo / European Youth Water Polo Championships Men

Evropsko prvenstvo za juniore, Beograd, od 27. jula do 3. avgusta 2008

European Youth Water Polo Championships Men,
Belgrade (SRB) from July 27th to Aug.3rd, 2008

Group A

  Team M W L G P
1 Greece 3 3 0 35:22 9
2 Germany 3 2 1 29:31 6
3 Netherland 3 1 2 31:29 3
4 Russia 3 0 3 26:39 0

Group B

  Team M W L G P
1 Croatia 3 3 0 61:8 9
2 Slovakia 3 2 1 25:26 6
3 Turkey 3 1 2 21:40 3
4 Poland 3 0 3 18:51 0

Group C

  Team M W L G P
1 Serbia 3 3 0 45:22 9
2 Spain 3 2 1 45:18 6
3 Italy 3 1 2 40:21 3
4 Ukraine 3 0 3 10:79 0

Group D

  Team M W L G P
1 Hungary 3 3 0 43:16 9
2 Montenegro 3 2 1 30:19 6
3 France 3 1 2 27:39 3
4 Slovenia 3 0 3 18:44 0

Raspored utakmica i rezultati / Schedule and Scores

Preliminary Round Day 1, Su, 27. 07. 2008.
Time White Blue Scor
09.00 Slovakia Poland 15:7
10.30 Netherland Russia 14:9
12.00 Montenegro France 14:8
13.30 Italy Ukraine 25:4
15.00 Croatia Turkey 24:3
16.30 Greece Germany 12:7
18.00 Hungary Slovenia 21:4
19.30 Serbia Spain 10:9
Preliminary Round Day 2, Mo, 28. 07. 2008.
Time White Blue Scor
09.00 France Slovenia 12:9
10.30 Ukraine Spain 1:28
12.00 Poland Turkey 7:13
13.30 Russia Germany 10:11
15.00 Croatia Slovakia 14:1
16.30 Greece Netherland 9:8
18.00 Hungary Montenegro 6:5
19.30 Serbia Italy 9:8
Preliminary Round Day 3, Tu, 29. 07. 2008.
Time White Blue Scor
09.00 Croatia Poland 23:4
10.30 Greece Russia 14:7
12.00 Hungary France 16:7
13.30 Italy Spain 8:7
15.00 Slovakia Turkey 9:5
16.30 Netherland Germany 9:11
18.00 Montenegro Slovenia 11:5
19.30 Serbia Ukraine 26:5
Utakmice razigravanja, We, 30. 07. 2008.
Time White Blue Scor
15.00 Germany Italy 5:9
16.30 Slovakia France 8:10
18.00 Spain Nederland 11:7
19.30 Montenegro Turkey 14:3
Utakmice razigravanja, Th, 31. 07. 2008.
Time White Blue Scor
09.00 Russia Germany 7:9
10.30 Poland Slovakia 6:13
12.00 Ukraine Nederland 6:19
13.30 Slovenia Turkey 15:11
15.00 Croatia Montenegro 11:10
16.30 Greece Spain 7:4
18.00 Hungary France 16:11
19.30 Serbia Italy 10:8
Utakmice za plasman, Sa, 02. 08. 2008.
Time White Blue Scor
09.00 Russia Ukraine 24:5
10.30 Poland Turkey 11:14
12.00 Germany Nederland 8:10
13.30 Slovakia Slovenia 13:8
15.00 Montenegro France 11:7
16.30 Spain Italy 8:6
18.00 Croatia Hungary 10:12
19.30 Grecee Serbia 5:9
Utakmice za plasman, Su, 03. 08. 2008.
Time White Blue Scor
09.00 Ukraina Poland 8:16 15-16
10.30 Russia Turkey 15:6 13-14
12.00 Germany Slovenia 15:14 11-12
13.30 Nederland Slovakia 11:6 9-10
15.00 Francia Italy 6:10 7-8
16.30 Montenegro Spain 6:7 5-6
18.00 Croatia Grecee 13:12 3-4
19.30 Hungary Serbia 12:6 1-2
EP Beograd 2008 Juniori Final ranking
  Team
1 Hungary
2 Serbia
3 Croatia
4 Grecee
5 Spain
6 Montenegro
7 Italy
8 France
9 Nederland
10 Slovakia
11 Germany
12 Slovenia
13 Russia
14 Turkey
15 Poland
16 Ukrainy