UNIQA
Hemofarm A.D.
Asseco SEE
DTD Ribarstvo

Voda Diva


Medigroup - Dom zdravlja Jedro
Planet Win 365
Studio Maruska

Blic

Keel

RTS

Julius Meinl

Kafeterija Love and Brands

Kvalifikacije za ligu, 1. krug 5. kolo

1. krug 5. Kolo - Grupa A i B
Datum Grupa Beli Plavi Rezultat
17. 11. 2007. A TENT Vojvodina OTP 4:19
17. 11. 2007. A Beograd Spartak 18:4
17. 11. 2007. A Partizan Rajfajzen    
17. 11. 2007. B Crvena Zvezda Student 11:6
16. 11. 2007. B Bečej 2005 Niš 2:12
16. 11. 2007. B Šabac ŽAK 13:5

TENT- Vojvodina 4:19 (0:4, 1:5, 1:7, 2:3)

Bazen: SKC Obrenovac
Gledalaca: 50
Sudije: Goran Jovančić (Vrnjačka Banja), Miloš Jovanović(Beograd)
Isključenja: TENT 5, Vojvodina 3

TENT: B. Inđić, Jevremović, Vasiljević, Jocić, Petruševski, Stojković, Jukić, Tasić 1, D. Inđić 2, Đurović, Stanišić 1, Tomić, Petronijević, Pavlović

Trener: Vukčević

VOJVODINA: Jerković, Bilić 3, Dragić 2, Nešić, Miličić 2, Vapenski 4, Andrić 1, Ovuka, Ranđić 1, Kovačević 2, Bosančić, Ćuk 3, Vuksanović 1

Tener: Stanojević

To top

Beograd – Spartak 18:4 (4:0, 8:2, 3:1, 3:1)

Bazen: Banjica
Gledalaca: 100
Sudije: Njegovan (Beograd), Stanojević (Jagodina)
Igrač više: Beograd 8 (3), Spartak 4 (1)

BEOGRAD: Aleksić, Genčić 2, Ubović, Rusov, Ćirković 2, Pavlović 1, Lakić, Rašović 1, Stanković, Lončarević 1, Basara 2, Petković 6, Marković, Simović 3

Trener: Mirović

SPARTKA: Pašagić, Tešić, Labadi, Strika 1, Branisavljević, Španjević, Kuti 1, Andrić 2, Botka, Antunović, Ivković, Dulić

Trener: Ladocki

To top

Crvena zvezda – Student 11:6 (4:2, 3:1, 3:0, 1:3)

Bazen: SKC Obrenovac
Gledalaca: 100
Sudije: Mišković (Beograd), Virijević (Zrenjanin)
Isključenja: Crvena zvezda 8, Student 5

CRVENA ZVEZDA: Draksimović, Tomašević 1, Cvetković, M. Krstić 1, Kocić, Radojičić, Mićić 2, Vuksanović 5, D. Krstić 1, Latković, Marković 1, Restović, Popović, Petrović

Trener: Jovović


STUDENT: Marinković, L. Šaponjić 4, S. Marković 1, D. Marković, Kamileri, Rackov, Popović, Kostić, Radović, Tomašević 1, Stefanović, A. Šaponjić, Živojinović, Petković

Trener: Vasilovski

To top

Bečej 2005 – Niš 2:12 (2:2, 0:6, 0:2, 0:2)

Plivalište: OSC Mladost
Gledalaca: 100
Sudije: Arnautović (Beograd), Balažević (Subotica)
Igrač više: Bečej 4 (1), Niš 7 (3)
Peterci: Bečej, Niš 2 (1).

BEČEJ 2005: Sretković 12, Čiplić 1, Čavić 1, Miljević, Džigurski, Cvetić, Kovačev, Milovanović, Božić, Jović, Milić, Stojanov, Kiza, Ačai
Šef stručnog štaba Saša Cvejić

NIŠ: Kanlić (13), A. Petrović 2, Stojković, Živić, Stanković, Komadinić 2, M. Petrović 1, Žmukić 3, Ranđelović 2, Šilj, Radojević 1, Vujović 1, Trajković, Milošević
Šef stručnog štaba: Predrag Kilibarda.

To top

Šabac – ŽAK 13:5 (1:3, 5:0, 2:1, 5:1)

Bazen: SPC Vojvodina
Gledalaca: 100
Sudije: Ragač i Raković (obojica iz Beograda)
Igrač više: Šabac 8 (5), ŽAK 2 (2).

Šabac: Petić, Petrović 1, Božičković, Isakovski 1, Vuksanović 4, Komar 2, Cvetković 2, Ćorović, Ognjanović, Marić 1, Marović, Mašić 2.

ŽAK: Kozarski, Trkulja, Čolić, Miličić 1, Pešetrić, Bačić, Petrović, Miličević 1, Kolarić, Komarek 2, Obrovski 1, Budurin, Srdić, Glušica.

To top