Lasta

Fudeks

15.04.2017 20:37 Starost: 189 days

Pro Reko pobedio Srbiju

U memorijalnoj utakmici posvećenoj preminulom predsedniku Torina 81 Matiu Aversu Pro Reko je savladao Srbiju 8:5 (2:1,4:1,1:3,1:0).

Pro Reko: Volarević, Di Fulvio 1, Mandić 2, Filjoli, Molina, Fondeli, Sukno 1, Ečenike 1, Figari, Bodegas 2, Bruni, Ivović 1, Alesani, Di Soma. Trener: Vujasinović

Srbija: Rističević, S.Rašović 1, V.Rašović, Ranđelović, Subotić 1, Pijetlović 2, Toholj, Stojanović 1, Filipović, Radojević, Lazić, Rogač, Drašović, Janković, Dobožanov. Trener: Savić

U odličnoj atmosferi vaterpolisti Pro Reka i Srbije su priredili lepo veče brojnim gledaocima. Mladi srpski tim se hrabro nosio sa velikanima evropskog velikana. U prvoj četvrtini Reko je stekao minimalnu prednost golovima Mandića i Sukna dok se za Srbiju upisao Duško Pijetlović. Reko je najbolje igrao u drugih osam minuta. Taj deo igre tim Vlade Vujasinovića je dobio 4:1, Za Srbiju je strelac bio Stojanović. Srbija je svoj najbolji deo imala posle velikog odmora. Golovima Strahinje Rašovića, Subotića i Pijetlovića rezultat je smanjen na 7:5. U poslednjoj četvrtini jedini strelac za domaćina je bio Ivović.

Utakmici su prisustvovali i proslavljeni srpski bivši fudbalski reprezentativci Siniša Mihajlović i Dejan Stanković