UNIQA
Hemofarm A.D.
Asseco SEE
DTD Ribarstvo

Voda Diva


Medigroup - Dom zdravlja Jedro
Planet Win 365
Studio Maruska

Blic

Keel

RTS

Julius Meinl

Kafeterija Love and Brands
02.02.2020 13:39 Starost: 61 days

Kategorija: Domaća takmičenja

Raspored utakmica u grupama Regionalnog takmičenja

Regionalno takmičenje se nastavalja drugim krugom. Ekipe u RL A1 i RL A2 su podeljene u dve grupe sa svim prenetim bodovima

U RLA1 se igra za plasman od 1. do 5. odnosno 6. do 10.mesta

RL A1 GRUPA OD 1. DO 5. MESTA
10. kolo (8.2.): Jadran Carine – Jadran S, Crvena zvezda – Mladost
11. kolo (15.2.): Jadran Carine – Crvena zvezda, Mladost – Jug
12. kolo (29.2.): Jadran S – Crvena zvezda, Jadran Carine – Jug
13. kolo (7.mart): Jadran S – Jug, Mladost – Jadran Carine
14. kolo (11.mart): Jug – Crvena zvezda, Mladost – Jadran S

RL A1 GRUPA OD 6. DO 10. MESTA
10. kolo (8.2.): Budva – Mornar, Šabac - Partizan
11. kolo (15.2.): Partizan – Budva, Primorac - Šabac
12. kolo (29.2.): Mornar – Partizan, Budva - Primorac
13. kolo (7.mart): Mornar – Primorac, Šabac - Budv
14. kolo (11.mart): Primorac – Partizan, Mornar - Šabac

U RLA2 se igra za plasman od 1. do 6. odnosno 7. do 12. mesta

RL  A2 GRUPA OD 1. DO 6. MESTA
12.kolo (8.2.): POŠK – Radnički, Primorje – Vojvodina, Solaris – Nais.
13. kolo (15.2.): POŠK – Vojvodina, Primorje – Nais, Radnički – Solaris
14. kolo (22.2.): Nais – Vojvodina, POŠK – Solaris, Primorje – Radnički
15. kolo (29.2.): Nais – POŠK, Vojvodina – Radnički, Solaris – Primorje
16. kolo (7.3.): Nais – Radnički, Vojvodina – Solaris, Primorje - POŠK

RL  A2 GRUPA OD 7. DO 12. MESTA
12.kolo (8.2.): Zemun Bosal – Triglav, Medveščak – Zadar 1952, Kataro - Galeb
13. kolo (15.2.): Triglav- Medveščak, Kataro– Zadar 1952, Galeb- Zemun Bosal
14. kolo (22.2.): Kataro – Medveščak, Galeb – Triglav, Zadar 1952 – Zemun Bosal
15. kolo (29.2.): Kataro – Triglav, Zemun Bosal – Medveščak, Zadar 1952 - Galeb
16. kolo (7.3.): Kataro – Zemun Bosal, Medveščak – Galeb, Zadar 1952 - Triglav