18.08.2019 19:01 Starost: 5 yrs

Kategorija: Domaća takmičenja

Fajlan for Druge lige, slavlje Novobeogradskih vukova

Proleter - Novi Beograd vukovi 14:16 (5:3, 3:4, 5:3, 1:7)

Bazen 11. april. Sudije: Isključenja:Proleter, Novi Beograd vukovi. Peterci: Proleter 8, Novi Beograd vukovi 12. Peterci: Novi Beograd vukovi 4 (4)

PROLETER: Kotarica, Čabrilo 2, Čavić, Grijaković 2, Čolović , Dostanić , Radišić, Čupić 3, Ranđić 4, Bosić 1, Janjić, Trajković 1, Ćirović, Jakovljević. Trener: Vasilovski.
NOVI BEOGRAD VUKOVI: Brakočević, Milošev 4, Nikolov 2, Nikolić ,  Filipović 6, Tabaković, Marković 2, Ragač, Jović, Fendrih , Manojlović 2, Kesić , Brajović, Vrakela . Trener: Šapić.

Vaterpolisti Novobeogradskih vukova su pobedili Proleter 16:14 u finalu fajnal fora Druge lige. Oba tima su plasmanom u finale izborili učešće u Prvoj B ligi naredne sezone.

Pune tri četvrtine je Proleter imao rezultatsku prednost, najveću 13:9 krajem treće četvrtine. U poslednjem delu je domaći tim zaigrao odlično i serijom golova preokrenuo rezultat i stigao do pobede.