08.06.2019 22:27 Starost: 5 yrs

Kategorija: Domaća takmičenja

Prvi susret finala plej ofa seniorki, remi na Tašu

Palilula - Crvena zvezda 8:8 (1:1, 2:3, 4:1, 1:3)

Bazen Tašmajdan. Sudije:Sivčev i Stefanović. Isključenja: Palilula 10, Crvena zvezda 11. Peterci: Palilula  2 (1).

PALILULA: Petrović, Ignjić, Plećaš, A.Milićević 1, Trmčić, Rudić 2, Glušćević 1, D. Milićević, Markov 1, Mandić 1, Miladinović 1, Kolašinac, Dimitrijević, Nastić 1. Trener: Janković

CRVENA ZVEZDA: Lazić, Pantović 1, Čegar, Mijušković, Đukić, Zelić, Milovanović, Novaković 3, Kaplarević 1, Ilić 1, Todorović 1, Jakovljević 1, Zgonjanin, Mišković. Trener Ivković

Odluka o prvaku države biće doneta u drugoj utakmici Zvezde i Palilule u nedelju na Dorćolu. Prvi susret je završen nerešeno. Zvezda je u prve dve četvrtine bila bolja, vodila 4:3. palilula se trga u trećem delu i krajem te četvrtine imala je pšrednost 7:5. Vrlo brzo su Pantović i  Novaković izjednačile. Nastićeva je ponovo vratila prednost Paliluli da bi u poslednjem minutu Ilićeva izjednačila.

Pobednik drugog dvoboja će biti prvak države.