Kategorija: Domaća takmičenja
Takmičarski vikend
RL A1
Petak 1.mart: Crvena zvezda - Primorac (20.15, MGM, Ivanovski - Andjelić, Njegovan).
Subota, 2.mart: Mladost - Partizan (18, Franulović - Mišković, Brala), Jadran Carine - Mornar (19, Đurašković - Stefanović, Curić), Šabac - Jadran S (20, Matijašević - Arnaut, Mišković), Jug - POŠK (19, Savinović - Banovac, Čubela)
1. MLADOST 15 13 1 1 194:119 40
2. JADRAN CARINE 15 12 0 3 165:136 36
3. JUG 15 11 2 2 198:118 35
4. JADRAN S 15 9 1 5 170:130 28
5. MORNAR 14 6 1 7 130:143 19
6. ŠABAC 15 5 0 10 119:165 15
7. C.ZVEZDA 13 4 2 7 107:127 14
8. PRIMORAC 15 4 1 10 148:168 13
9. PARTIZAN 15 3 2 10 116:156 11
10. POŠK 14 1 0 13 95:180 3
RL A2
1 - 6
Subota, 2.mart: Vojvodina - Primorje (19, Jovančević- Balažević, Randjić), Budva - Radnički (19, Abramović - Raković, Adžić). Odigrano Nais - Solaris 7:4.
1. SOLARIS 15 11 1 3 168:100 34
2. BUDVA 14 10 2 2 178:110 32
3. RADNIČKI 14 11 2 1 150:100 35
4. PRIMORJE 14 9 1 4 172:130 28
5. NAIS 15 9 1 5 146:128 28
6. VOJVODINA 14 7 0 7 144:123 21
7 - 12
Subota, 2.mart: Kataro - Galeb (20.45, Kontić - Mijanović,Brguljan),Valjevo Gorenje - Kopar (17, Virijević- Nišavić), Medveščak - Zadar 1952 (19,45, Beltrame - Kovčić, Blažić)
7. VALjEVO GORENjE 14 6 2 6 147:143 20
8. ZADAR 1952 14 5 1 8 115:140 16
9. KOPER 14 5 1 8 116:151 16
10. MEDVEŠČAK 14 3 0 11 110:169 9
11. KATARO 14 2 1 11 100:170 7
12. GALEB 14 1 0 13 91:173 3
ŽENSKA REGIONALNA LIGA
Subota 2.mart: Palilula - Crvena zvezda (10.30), Mladost - POŠK (11.50), Crvena zvezda - Mladost (19.40), Palilula - POŠK (21)
Nedelja 3.mart: POŠK - Crvena zvezda (10.30), Mladost - Palilula (11.50)
Sudije: Milenković, Matijević, Kiš, Prlić, delegat Černi
1. MLADOST 3 3 0 0 32:24 9
2. POŠK 3 1 0 2 24:26 3
3. CRVENA ZVEZDA 3 1 0 2 23:25 3
4. PALILULA 3 1 0 2 18:22 3
PRVA "A" LIGA
Subota 2.mart:Bečej - Beograd (20, Saveljić - Petrović, Šukić)
Nedelja, 3.mart: Taš - Zemun (20.45, Beljin-Jovančević, Ranđić)
Ponedeljak, 4.mart: Banjica - Dunav (21.30, Srećković-Golijanin,M.Ćirić)
Odigrano TENT - Stari Grad 4:13
1. STARI GRAD 12 10 1 1 129:92 31
2. ZEMUN 11 9 1 1 138:65 28
3. TAŠ 11 6 0 5 109:101 18
4. BEOGRAD 11 6 0 5 110:107 18
5. BEČEJ 11 5 0 6 108:105 15
6. BANJICA 11 4 1 6 107:123 13
7. DUNAV 11 2 0 9 87:149 6
8. TENT 11 1 1 9 90:127 4
PRVA "B" LIGA
GRUPA 1 - 5
Subota, 2.mart:Rasina - Singidunum (19.30, Ivanović-Zeljković, Luković)
Nedelja, 3.mart: Dorćol - Spartak Prozivka (17.30, Velkić-Sivčev, M.Jovanović)
1. NBG 11.APRIL 6 4 1 1 78:68 13
2. SPARTAK PROZIVKA 5 3 1 1 65:49 10
3. DORĆOL 6 2 1 3 53:56 7
4. SINGIDUNUM 6 2 0 4 58;71 6
5. RASINA 5 1 1 3 44:54 4
Grupa 6 - 9
Subota, 2.mart:ŽAK - Banjaluka (19, Jović-Sremčev,Prekajski)
Sreda, 6.mart: Valis - Palilula (20, Marković-Duvnjak, M.Marjanović)
1. VALIS 4 2 1 1 53:38 7
2. PALILULA 4 1 3 0 47:46 6
3. ŽAK 4 1 1 2 45:49 4
4. BANJALUKA 4 1 1 2 44:56 4
FINALE KUPA SRBIJE ZA 15 godina
Valjevo 2. i 3.mart
Delegat: Z. Kapriš
Sudije: I. Virijević, V. Nišavić, V. Šukić i M. Knežević
1. ПАРТИЗАН 2 2 0 0 31:8 6
2. РАДНИЧКИ 2 2 0 0 20:15 6
3. ВАЛИС 2 1 0 1 15:15 3
4. ДУНАВ 2 1 0 1 15:15 3
5. Ц. ЗВЕЗДА 2 0 0 2 14:19 0
6. ПАРТИЗАН 2 0 0 2 6:29 0
POLUFINALE KUPA ZA 12 GODINA
Šabac: Zemun, Šabac, Spartak Prozivka, Beograd
Delegat: G. Arnautović
Sudije: N. Živanović, N.Ilić, Đ. Baćanji i B. Đorđević
NIŠ: Vojvodina, Taš, Nais, Partizan.
Delegat: G. Krivokapić
Sudije: J. Bijeljić, V. Milović, N. Golijanin i D. Duvnjak