12.08.2018 09:48 Starost: 6 yrs

Kategorija: Mladje kategorije

Trijumf Crne Gore na Memorijalu "Darko Čukić", Srbija druga

Danas je završen Memorijal "Darko Čukić", a prvo mesto je zauzela reprezentacija Crne Gore, koja je u finalu, pred punim tribinama bazena SC "Milan Gale Muškatirović" u Beogradu pobedila Srbiju sa 12:8.

Crna Gora je već posle pet i po minuta vodila 4:0. Srbija je početkom drugog perioda prišla na 5:3, ali su se gosti ponovo odvojili i na poluvreme otišli sa vođstvom od 8:3. Serijom 3:0 domaćin je prišao na 8:6, ali sa dva gola početkom četvrte četvrtine selekcija Veljka Uskokovića obezbedila je pobedu.

Najefikasniji kod pobednika bili su Ivanović i Mršić sa po četiri gola, a isti učinak kod Srbije imao je Vasilije Martinović.

Crna Gora - Srbija 12:8 (5:2, 3:1, 0:3, 4:2)

Crna Gora: I. Radović, Baštrica 1, Vukićević 1, Bošković, Mršić 4, Vukšić, Gopčević, V. Radović 2, Vujošević, Ivanović 4, Rejhel, Moračanin, Bulajić.

Srbija: Vujnić, Lazić 1, Beronja, Baucalo 1, Janošević, Marković 1, Božović, Dimitrijević, Martinović 4, Milić, Ilić, Kokai, Milovanović.