UNIQA
Hemofarm A.D.
Asseco SEE
DTD Ribarstvo

Voda Diva


Medigroup - Dom zdravlja Jedro
Planet Win 365
Studio Maruska

Blic

Keel

RTS

Julius Meinl

Kafeterija Love and Brands
28.08.2019

Juniori na Gala svečanosti u Budimpešti

Poslednja dva dana avgusta su u Budimpešti u znaku Milenijum Gala mastersa na kojem će se predstaviti brojne mađarske selekcije.Srpski juniori generacija 1999  će dva dana biti partner vršnjacima iz Mađarske.Našu reprezentaciju će predstavljati: Nemanja Radovanlija, Nemanja Stanojević, Jovan...kompletan tekst

Kategorija: Mladje kategorije

18.08.2019

EP 17 - Srbija šesta

Crna Gora - Srbija 11:10 (3:1, 3:3, 1:4, 4:2)Sudije: Žumandreu (Španija), Kikališvili (Gruzija).Isključenja: Crna Gora 15, Srbija 16. Peterci: Srbija 1 (1).CRNA GORA: Išljamović, Vujičić. Vujović 2, Korać, Mršić 3, Milić 2, Vukotić, Radović 2, Stanojević, Stevović, Sladović 1, Vujošević 1,...kompletan tekst

Kategorija: Mladje kategorije

17.08.2019

EP 17 - Srbija sa Crnom Gorom za peto mesto

Srbija - Nemačka 8:4 (2:0, 1:2, 3:1, 2:1) Sudije: Žumandere (Španija), Kikališvili (Gruzija). Isključenja: Srbija 11, Nemačka 12. SRBIJA: Durutović, Vasić 1, Vukazić 1, Pljevančić, Gak, Tonković, Bućan 2, Milojević, Martinović 2, vasović, Janjić 2, Biočanin, Ivanović. Nacionalni trener:...kompletan tekst

Kategorija: Mladje kategorije

15.08.2019

Poraz juniora u četvrtfinalu EP u Tbilisiju

Srbija - Grčka 3:5 (2:2, 0:1, 1:1, 0:1)Sudije:Kastanola (Italija), Hentšel (Nemačka). Isključenja: Srbija 9, Grčka 9.Peterci: Srbija 1 (0), Grčka 2 (1) SRBIJA: Durutović, Vasić, Vukazić, Pljevančić, Gak, Vasović, Bućan, Milojević 1, Martinović 2, Cvetković, Janjić, Biočanin, Ivanović. GRČKA:...kompletan tekst

Kategorija: Mladje kategorije

14.08.2019

EP 17 - Srbija u četvrtfinalu

Srbija – Malta 19:4 (5:1, 5:0, 5:1, 4:2)Sudije: Mišković (Crna Gora), Bura (Hrvatska). Isključenja: Srbija  11, Malta 4. Peterci: Srbija 3 (1), Malta 2 (2)SRBIJA: Durutović, Vasić 3, Vukazić, Pljevančić 5, Gak 1, Tonković, Bućan 2, Milojević 3, Martinović 3, Cvetković 1, Janjić 1, Vasović,...kompletan tekst

Kategorija: Mladje kategorije

13.08.2019

EP 17 - deklasirani Slovaci

Srbija - Slovačka 14:4 (4:2, 4:0, 2:1, 4:1)Sudije: Bura (Hrvatska), Hentšel (Nemačka). Isključenja: Srbija 12, Slovačka 8. Peterci: Srbija 1 (1).SRBIJA: Durutović, Vasić, Vukazić 2, Pljevančić 1, Gak, Tonković 1, Bućan, Milojević 6, Martinović 3, Cvetković 1, Janjić, Vasović, Ivanović.SLOVAČKA:...kompletan tekst

Kategorija: Mladje kategorije

12.08.2019

EP 17 - ubedljiv poraz od Madjara

Mađarska - Srbija 12:3 (4:0, 4:0, 1:1, 3:2)Sudije:  Jumandreu (Španija), Mišković (Crna Gora). Igrač više: Mađarska 5 (4), Srbija 9 (2). Peterci: Mađarska 1 (1)MAĐARSKA: Gapjaš, Kevi 1, Šegalmi 3, Vismeg, Gabor, Peto, Lantoš, Vigvari 4, Njiri 1, Jarkonji 1, Sabo 1, Mesaroš 1, Horompo.SRBIJA:...kompletan tekst

Kategorija: Mladje kategorije


Displaying results 36 to 42 out of 1178

< Previous

Page 1

Page 2

Page 3

Page 4

Page 5

Page 6

Page 7

Next >