Aerodrom Nikola Tesla


UNIQA

Voda Diva
Dunav Osiguranje
Vital
Acibadem Hospitals Group


Medogroup
Biomelem

Master Physical
Medela
Esensa

Julius Meinl
Lasta
Studio Maruska

Kafeterija Love and Brands

Keel
Fudeks

RTS
18.08.2018

Druga liga, polufinale finalnog turnira

U Kraljevu su odigrani polufinalni dueli fajnal fora Druge lige Srbije. Goč je posle peteraca savladao Palilulu 11:10, Kraljevo je pobedilo Mladost 18:11. Finale je u nedelju od 20.15 časova, utakmica za treće mesto se igra od 18.30. kompletan tekst

Kategorija: Domaća takmičenja

17.08.2018

DRUGA LIGA, raspored finalnog turnira

U Kraljevu se ovog vikenda igra finalni turnir Druge lige Srbije. Polufinale, SUBOTA 18. avgust: Palilula – Goč u 18.30 (delegat Luković, sudije Milović i Beljin), Kraljevo – Mladost u 20.15 (delegat Ćirić, sudije Jovančević i Duvnjak); nedelja 19. avgust: za treće mesto u 18.30, finale u 20.15.kompletan tekst

Kategorija: Domaća takmičenja

14.08.2018

Bilten broj 49

U folderu Bilteni TK nalazi se Bilten broj 49kompletan tekst

Kategorija: Domaća takmičenja

13.08.2018

Druga liga, rezultati 14. kola

14. kolo: Polet – Mladost 2:15, Palilula – Vračar 25:2, Jezero – Senta 15:14. 1. PALILULA 12 10 1 1 175:71 31 2. MLADOST 12 9 0 3 165:104 27 3. KOŠUTNJAK 12 7 2 3 152:87 23 4. JEZERO 12 7 1 4 134:115 22 5. SENTA 12 4 0 8 112:145 12 6. VRAČAR 12 3 0 9 99:172 9 7....kompletan tekst

Kategorija: Domaća takmičenja

11.08.2018

Druga liga, rezultati 13. kola

SEVER 13. kolo: Košutnjak – Jezero 9:7, Vračar – Polet 20:9, Senta – Palilula 7:12; 14. kolo, NEDELJA 12. avgust: Polet – Mladost u 18 u Somboru (sudije Sremčev i Telečki, delegat Ranđić), Palilula – Vračar u 19.45 na SRC „Milan Gale Muškatirović” (sudije Zeljković i Ivanović, delegat...kompletan tekst

Kategorija: Domaća takmičenja

10.08.2018

Druga liga, 13. i 14. kolo - raspored

SEVER 13. kolo, SUBOTA 11. avgust: Košutnjak – Jezero u 19.30 na Košutnjaku (sudije Šukić i Virijević, delegat M. Ćirić), Vračar – Polet u 18 na Banjici (sudije Klisura i Miletić, delegat Prekajski), Senta – Palilula u 18.30 u Senti (sudije Nišavić i Bukvić, delegat Jovanović); 14. kolo,...kompletan tekst

Kategorija: Domaća takmičenja

06.08.2018

U sredu 12. kolo Druge lige

12. kolo 8.avgust SEVER  Palilula - Košutnjak (15.30, Banjica, Popović-Ivanović, A.Janković) Polet - Senta (18, Sombor, Bukvić-Sremčev, Mileusnić) Mladost - Vračar (18, Strelište, Petrović-Klisura, Šukić) 1 VK"PALILULA" 9 7 1 1 130:59 22 2 VK"MLADOST" 10 7 0 3...kompletan tekst

Kategorija: Domaća takmičenja


Displaying results 1 to 7 out of 1403

Page 1

Page 2

Page 3

Page 4

Page 5

Page 6

Page 7

Next >