Lasta

Fudeks

21.10.2017

RTL A1 i A2 drugo kolo

U drugom kolu A2 lige u derbiju Crvena zvezda je pobedila Vojvodinu 10:9. U zanimljivoj utakmici domaćin je skoro čitav susret bio u vojstvu osim u drugoj četvrtini. U poslednjem minutu Novosadjani su sa dva gola ublažili poraz. Valjevo Gorenje je zabeležilo i drugu pobedu. U Zadru su dve...kompletan tekst

Kategorija: Domaća takmičenja

20.10.2017

Poraz Partizana u Beogradu

Vaterpolisti Partizana su poraženi u drugom kolu RTL A1 od zagrebačke Mladosti na Banjici 9:5 (4:1,1:0,2:3,2:1). U prvoj četvrtini raspoložen je bio trrostruki strelac Bukić. Mladost je vodila 4:0 postigavši tri gola sa igračem više. Prvi gol za Partizan postigao je Lazić sa igračem više. U...kompletan tekst

20.10.2017

Zvezda protiv Italijana

U čestvrfinalu Evropa kupa Crvena zvezda će 9.novembra u Beogradu i mesec dana kasnije u Veroni igrati protiv jednog od najboqih italijanskih timova Sport menadžmentom. Od ove godine za ovaj sastav igra i naš Radomir Drašović.kompletan tekst

Kategorija: Evropski kupovi

19.10.2017

Sutra Partizan dočekuje Mladost

Sutra u 19 časova u okviru RTL A1 takmičenja Partizan na Banjici dočekuje zagrebačku Mladost. Sude Stanojević i Radičević, delegat je Ćirić. Istog dana igraju Jug- Jadran S , u subotu igraju: Jadran Carine - POŠK, Budva - Primorje, Mornar Brodospas - Primorac. U RTL A2 takmičenju u subotu igraju:...kompletan tekst

18.10.2017

Zvezda nastavlja takmičenje u Evropa kupu

Vaterpolisti Crvene zvezde nisu uspeli da se plasiraju u Ligu šampiona. Posle beogradskih 6:6 u revanš susretu poraženi su od Sabadelja 8:11 (2:2,2:3,1:4,3:2). Kobna je bila treća četvrtina u kojoj je domaćin brzo sa dva gola povisio prednost iz prvog poluvremena na 7:4 i to je za mladi sastav...kompletan tekst

18.10.2017

Sa Rumunima i Crnom Gorom u Svetskoj ligi

U Svetskoj ligi ove godine učestvovaže samo devet reprezentacija iz Evrope koje su podeljene u tri grupe. Srbija je u "A" grupi sa Ruumunijom i Crnom Gorom. u "B" grupi su : Hrvatska, Nemačka i Rusija a u "C" grupi su: Mađarska, Španija i Holandija. Srbija koja je...kompletan tekst

Kategorija: Reprezentacija

14.10.2017

Remi Zvezde i Sabadelja

Vaterpolisti Crvene zvezde igrali su 6:6 sa Sabadeljem u prvoj utakmici trećek kruga kvalifikacija Lige šampiona. Pred punim tribinama na Dorćolu Španci su bili bolji tri četvrtine. Vodili su 3:0 i 4:2. U poslednjih osam minuta Zvezda je zaigrala mnogo bolje.Serijo 3:o povela je 5:4. Španci se nisu...kompletan tekst

14.10.2017

Seminar za sudije, delegate i kontrolore

Svim Sudijama, Delegatima i Kontrolorima na takmičenjima u organizaciji VSS U skladu sa odredbama Statuta Vaterpolo Saveza Srbije kao i važećim odredbama svih dokumenata za rad Odbora za Sudijska Pitanja Vaterpolo Saveza Srbije, dostavljam vam: Poziv na Seminar za Sudije, Delegate i Kontrolore za...kompletan tekst

Kategorija: Saopštenja

11.10.2017

Poziv ligašima na sastanak 23.10.2017

Poštovani,Ovim putem vas pozivam na sastanke klubova učesnika Kupa i Prvenstva Srbije 2016/2017 za seniore, sa predstavnicima VSS, koji će se održati dana 23.10.2017. godine (Ponedeljak) u prostorijama VSS (Beograd, Smetanina 2) po sledećem rasporedu:11.00 - Sastanak klubova učesnika Prvenstva...kompletan tekst

11.10.2017

Poziv ženskim klubovima

Poslednji rok za prijavu klubova za učešće u Kupu i Prvenstvu Srbije 2017/2018 za seniorke dana je 19.10.2017. godine (četvrtak), o čemu su klubovi već obavešteni dopisom VSS broj 555 od 25.09.2017. godine.Potrebno je da se kloubovi do 19.10.2017. godine pisanim putem, na adresu elektronske pošte...kompletan tekst

Kategorija: Ženski vaterpolo