Aerodrom Nikola Tesla


UNIQA

Voda Diva
Vital
Acibadem Hospitals Group

Blic


Medigroup
Jumbo

Master Physical
Studio Maruska

Keel

RTS

Natura Gusto

Julius Meinl

Kafeterija Love and Brands

Triglav liga 2017/2018. - Seniori

Regionalna vaterpolo liga muških ekipa iz Slovenije, Hrvatske, Srbije i Crne Gore.

http://rwp-league.com

Grupa A1
Klub U P N P G B
Jug 18 18 0 0 241:121 54
Jadran HN 18 14 2 2 186:111 44
Mladost 18 14 1 3 215:145 43
Jadran ST 18 8 3 7 179:165 27
Partizan 18 6 2 10 142:169 20
Mornar 18 5 5 8 134:164 20
POSK 18 5 3 10 135:175 18
Primorac 18 5 2 11 153:195 17
Budva 18 3 1 14 126:185 10
Primorje 18 2 1 15 126:209 7
Grupa A2
1 C.Zvezda 16 16 0 0 190:95 48
2 Šabac 16 11 2 3 181:115 35
3 Vojvodina 16 10 2 4 165:119 32
4 Nais 16 9 1 6 134:135 28
5 Medveščak 16 6 2 8 131:159 20
6 Solaris 16 6 1 9 140:141 19
7 Valjevo Gorenje 16 5 0 11 148:188 15
8 Kataro 16 3 2 11 130:168 11
9 Zadar 1952 16 1 0 15 122:217 3
1. Kolo grupa A1
Datum Beli Plavi Rezultat
07.10.2017 Jug Jadran HN 9 : 3
07.10.2017 Primorac Partizan 7 : 10
07.10.2017 Primorje POSK 7 : 9
07.10.2017 Mladost Budva 13 : 7
06.10.2017 Jadran ST Mornar 13 : 8

To top

2. Kolo grupa A1
Datum Beli Plavi Rezultat
21.10.2017 Budva Primorje 5:6
21.10.2017 Jug Jadran ST 13:5
21.10.2017 Jadran HN POSK 10:4
21.10.2017 Mornar Primorac 10:8
21.10.2017 Partizan Mladost 5:9

To top

3. Kolo grupa A1
Datum Beli Plavi Rezultat
28.10.2017 Jadran ST Jadran HN 8:10
28.10.2017 Mladost Mornar 14:7
28.10.2017 POSK Budva 11:7
28.10.2017 Primorac Jug 9:16
28.10.2017 Primorje Partizan 4:10

To top

1. Kolo grupa A2
Datum Beli Plavi Rezultat
07.10.2016. Medveščak Crvena zvezda 2:6
07.10.2016. Valjevo Gorenje Kataro 14:12
07.10.2016. Vojvodina Nais 13:8
06.10.2016. Šabac Solaris 7:2

To top

4. Kolo grupa A1
Datum Beli Plavi Rezultat
04.11.2017 Jug Mladost 11:8
04.11.2017 Jadran HN Budva 15:3
04.11.2017 Jadran ST Primorac 7:8
04.11.2017 Mornar Primorje 8:7
04.11.2017 Partizan POSK 7:6

To top

2. Kolo grupa A2
Datum Beli Plavi Rezultat
21.10.2017. Crvena Zvezda Vojvodina 10:9
21.10.2017. Zadar Valjevo Gorenje 8:11
21.10.2017. Solaris Nais 6:9
21.10.2017. Kataro Medveščak 10:10

To top

5. Kolo grupa A1
Datum Beli Plavi Rezultat
11.11.2017 Budva Partizan 10:5
11.11.2017 Mladost Jadran ST 16:9
11.11.2017 POSK Mornar 9:9
11.11.2017 Primorac Jadran HN 4:11
11.11.2017 Primorje Jug 6:14

To top

3. Kolo grupa A2
Datum Beli Plavi Rezultat
28.10.2017. Medveščak Zadar 1952 11:7
28.10.2017. Valjevo Gorenje Šabac 7:9
28.10.2017. Nais Crvena zvezda 6:9
28.10.2017. Vojvodina Kataro 12:6

To top

6. Kolo grupa A1
Datum Beli Plavi Rezultat
17.11.2017 Jug POSK 19:6
17.11.2017 Jadran HN Partizan 7:7
17.11.2017 Jadran ST Primorje 14:5
17.11.2017 Mornar Budva 6:4
17.11.2017 Primorac Mladost 12:16

To top

7. Kolo grupa A1
Datum Beli Plavi Rezultat
25.11.2017 Budva Jug 8:12
25.11.2017 Mladost Jadran HN 5:5
25.11.2017 Partizan Mornar 8:11
25.11.2017 POSK Jadran ST 7:7
25.11.2017 Primorje Primorac 0:0

To top

4. Kolo grupa A2
Datum Beli Plavi Rezultat
04.11.2017. Šabac Medveščak 17:7
04.11.2017. Solaris Crvena Zvezda 5:12
04.11.2017. Kataro Nais 8:8
04.11.2017. Zadar Vojvodina 10:12

To top

8. Kolo grupa A1
Datum Beli Plavi Rezultat
10.01.2018 Jug Partizan 15:10
10.01.2018 Jadran HN Mornar 8:4
10.01.2018 Jadran ST Budva 13:7
10.01.2018 Mladost Primorje 16:8
10.01.2018 Primorac POSK 8:4

To top

5. Kolo grupa A2
Datum Beli Plavi Rezultat
11.11.2017. Crvena zvezda Kataro 13:5
11.11.2017. Valjevo Gorenje Solaris 12:9
11.11.2017. Vojvodina Šabac 10:8
11.11.2017. Nais Zadar 1952 10:6

To top

9. Kolo grupa A1
Datum Beli Plavi Rezultat
20.01.2018 Budva Primorac 7:11
20.01.2018 Mornar Jug 5:12
20.01.2018 Partizan Jadran ST 5:9
20.01.2018 POSK Mladost 7:10
20.01.2018 Primorje Jadran HN 7:16

To top

6. Kolo grupa A2
Datum Beli Plavi Rezultat
17.11.2017. Zadar Crvena zvezda 8:15
18.11.2017. Šabac Nais 15:6
18.11.2017. Solaris Cattaro 7:8
18.11.2017. Valjevo Gorenje Medveščak 14:9

To top

10. Kolo grupa A1
Datum Beli Plavi Rezultat
27.01.2018 Budva Mladost 7:8
27.01.2018 Jadran HN Jug 4:11
27.01.2018 Mornar Jadran ST 8:8
27.01.2018 Partizan Primorac 9:6
27.01.2018 POSK Primorje 10:9

To top

7. Kolo grupa A2
Datum Beli Plavi Rezultat
25.11.2017. Crvena Zvezda Šabac 11:10
25.11.2017. Cattaro Zadar 1952 12:6
25.11.2017. Medveščak Solaris 8:6
29.11.2017. Vojvodina Valjevo Gorenje 13:3

To top

8. Kolo grupa A2
Datum Beli Plavi Rezultat
10.01. 2018. Medveščak Vojvodina 8:12
10.01. 2018. Šabac Kataro 12:5
10.01. 2018. Solaris Zadar 12:4
10.01. 2018. Valjevo Gorenje Nais 6:9

To top

11. Kolo grupa A1
Datum Beli Plavi Rezultat
02.02.2018. Jadran ST Jug 9:20
02.02.2018. Primorje Budva 6:9
03.02.2018. Mladost Partizan 14:8
03.02.2018. POŠK Jadran HN 7:9
03.02.2018. Primorac Mornar BS 10:9

To top

9. Kolo grupa A2
Datum Beli Plavi Rezultat
20. 01. 2018. Nais Medveščak 9:3
20. 01. 2018. Crvena zvezda Valjevo Gorenje 14:5
24. 01. 2018. Zadar 1952 Šabac 11:15
21. 01. 2018. Vojvodina Solaris 15:7

To top

12. Kolo grupa A1
Datum Beli Plavi Rezultat
10. 02. 2018. Partizan Primorje 11:8
10. 02. 2018. Jadran Carine Jadran S 14:8
10. 02. 2018. Jug Primorac 14:9
10. 02. 2018. Budva POŠK 15:9
10. 02. 2018. Mornar BS Mladost 12:15

To top

10. Kolo grupa A2
Datum Beli Plavi Rezultat
27. 01.2018. Solaris Sabac 5:5
25. 01.2018. Crvena zvezda Medveščak 16:9
27.01.2018. Nais Vojvodina 8:3
27.01.2018 Kataro Valjevo Gorenje 12:11

To top

13. Kolo grupa A1
Datum Beli Plavi Rezultat
20. 02. 2018. Budva Jadran hn 3:14
20 02. 2018. POSK Partizan 6:4
20. 02. 2018. Primorje Mornar 7:7
20. 02. 2018. Mladost Jug 5:10
20. 02. 2018. Primorac Jadran S 8:8

To top

11. Kolo grupa A2
Datum Beli Plavi Rezultat
03. 02. 2018. Valjevo Gorenje Zadar 1952 17:15
03. 02. 2018. Vojvodina Crvena zvezda 0:5
03. 02. 2018. Nais Solaris 9:8
03. 02. 2018. Medveščak Kataro 9:8

To top

12. kolo grupa A2
Datum Beli Plavi Rezultat
10. 02. 2018. Kataro Vojvodina 8:13
10. 02. 2018. Šabac Valjevo Gorenje 17:10
10. 02. 2018. C.Zvezda Nais 14:4
11. 02. 2018. Zadar Medveščak 9:17

To top

14. Kolo grupa A1
Datum Beli Plavi Rezultat
03. 03. 2018. Jadran Carine Primorac 15:5
03. 03. 2018. Jadran S Mladost 5:9
03. 03. 2018. Partizan Budva 14:11
03. 03. 2018. Jug Primoje 12:7
04. 03. 2018. Mornar PoŠK 5:5

To top

15. Kolo grupa A1
Datum Beli Plavi Rezultat
06. 03. 2018. Primorje Jadran S 7:13
07. 03. 2018. POŠK Jug 6:13
06. 03. 2018. Mladost Primorac 18:10
07. 03. 2018. Partizan Jadran Carine 8:11
07. 03. 2018. Budva Mornar 6:8

To top

13. Kolo grupa A2
Datum Beli Plavi Rezultat
20. 02. 2018. Crvena zvezda Solaris 15;10
20. 02. 2018. Vojvodina Zadar 1952 18:3
28. 02. 2018. Medveščak Šabac  
20. 02. 2018. Nais Kataro 8:5

To top

16. kolo A1
Datum Beli Plavi Rezultat
10. 03. 2018. Mornar Partizan 7:7
10. 03. 2018. Jadran HN Mladost 13:9
10. 03. 2018. Jadran S POŠK 11:9
10. 03. 2018. Jug Budva 14:6
10. 03. 2018. Primorac Primorje 13:11

To top

14.kolo A2 liga
Datum Beli Plavi Rezultat
02.03.2018. Zadar 1952 Nais 10:11
03.03.2018. Šabac Vojvodina 9:9
04.03.2018. Solaris Valjevo Gorenje 17:10
03.03.2018. Kataro Crvena zvezda 7:11
15. kolo A2 lige
Datum Beli Plavi Rezultat
07.03.2018. Crvena zvezda Zadar 1952 18:6
07.03.2018. Nais Šabac 5:9
07.03.2018. Medveščak Valjevo Gorenje 7:6
07.03.2018. Kataro Solaris 9:14

To top

16. kolo A2 lige
Datum Beli Plavi Rezultat
10.03.2018. Šabac Crvena zvezda 4:10
10.03.2018. Valjevo Gorenje Vojvodina 10:13
10.03.2018. Solaris Medveščak 9:6
10.03.2018. Zadar 1952 Kataro 10:8

To top

17. kolo A1 lige
Datum
Beli Plavi Rezultat
16. 03. 2018.
Mornar Jadran HN 5:10
16. 03. 2018.
POŠK Primorac 13:10
17. 03. 2018.
Partizan Jug 8:10
17. 03. 2018.
Primorje Mladost
17. 03. 2018.
Budva Jadran S 5:14
18. kolo A1 lige
Datum
Beli Plavi Rezultat
23. 03. 2018.
Jadran Split Partizan 18:6
24. 03. 2018.
HAVK Mladost OVK POŠK 15:7
24. 03. 2018.
Jadran Carine Primorje EB 13:4
24. 03. 2018.
Jug Mornar BS 16:8/span>
24. 03. 2018.
Primorac Budva 6:6
18. kolo A2 lige
Datum
Beli Plavi Rezultat
23. 03. 2018.
Valjevo Gorenje Crvena zvezda 5:11
24. 03. 2018.
Medveščak Nais 13:12/div>
24. 03. 2018.
Šabac Zadar 1952 18:4
25. 03. 2018.
Solaris Vojvodina 10:7