Aerodrom Nikola Tesla


UNIQA

Voda Diva
Dunav Osiguranje
BIC
Vital
Acibadem Hospitals Group


Medogroup

Triglav osiguranje
Biomelem

BSC software

Master Physical
Medela
Esensa

Julius Meinl
Lasta

Keel
Fudeks

RTS

Triglav liga 2017/2018. - Seniori

Regionalna vaterpolo liga muških ekipa iz Slovenije, Hrvatske, Srbije i Crne Gore.

http://rwp-league.com

Grupa A1
Klub U P N P G B
Jug 13 13 0 0 176:87 39
Mladost 13 9 1 2 149:108 31
Jadran HN 13 9 2 2 125:80 29
Partizan 13 5 1 7 99:112 16
Jadran ST 13 4 3 6 118:129 15
Mornar 13 4 3 6 104:123 15
POSK 13 4 2 7 95:121 14
Primorac 13 4 1 8 111:133 13
Budva 13 3 0 10 92:129 9
Primorje 13 2 1 10 92:140 7
Grupa A2
1 C.Zvezda 12 12 0 0 140:73 36
2 Vojvodina 12 9 0 3 130:84 27
3 Šabac 10 7 1 2 117:74 22
4 Nais 12 7 1 4 94:95 22
5 Valjevo Gorenje 10 5 0 5 97:115 15
6 Kataro 12 3 2 7 99:123 11
7 Medveščak 11 4 1 6 93:114 13
8 Solaris 11 1 1 9 77:104 4
9 Zadar 1952 11 0 0 11 87:150 0
1. Kolo grupa A1
Datum Beli Plavi Rezultat
07.10.2017 Jug Jadran HN 9 : 3
07.10.2017 Primorac Partizan 7 : 10
07.10.2017 Primorje POSK 7 : 9
07.10.2017 Mladost Budva 13 : 7
06.10.2017 Jadran ST Mornar 13 : 8

To top

2. Kolo grupa A1
Datum Beli Plavi Rezultat
21.10.2017 Budva Primorje 5:6
21.10.2017 Jug Jadran ST 13:5
21.10.2017 Jadran HN POSK 10:4
21.10.2017 Mornar Primorac 10:8
21.10.2017 Partizan Mladost 5:9

To top

3. Kolo grupa A1
Datum Beli Plavi Rezultat
28.10.2017 Jadran ST Jadran HN 8:10
28.10.2017 Mladost Mornar 14:7
28.10.2017 POSK Budva 11:7
28.10.2017 Primorac Jug 9:16
28.10.2017 Primorje Partizan 4:10

To top

1. Kolo grupa A2
Datum Beli Plavi Rezultat
07.10.2016. Medveščak Crvena zvezda 2:6
07.10.2016. Valjevo Gorenje Kataro 14:12
07.10.2016. Vojvodina Nais 13:8
06.10.2016. Šabac Solaris 7:2

To top

4. Kolo grupa A1
Datum Beli Plavi Rezultat
04.11.2017 Jug Mladost 11:8
04.11.2017 Jadran HN Budva 15:3
04.11.2017 Jadran ST Primorac 7:8
04.11.2017 Mornar Primorje 8:7
04.11.2017 Partizan POSK 7:6

To top

2. Kolo grupa A2
Datum Beli Plavi Rezultat
21.10.2017. Crvena Zvezda Vojvodina 10:9
21.10.2017. Zadar Valjevo Gorenje 8:11
21.10.2017. Solaris Nais 6:9
21.10.2017. Kataro Medveščak 10:10

To top

5. Kolo grupa A1
Datum Beli Plavi Rezultat
11.11.2017 Budva Partizan 10:5
11.11.2017 Mladost Jadran ST 16:9
11.11.2017 POSK Mornar 9:9
11.11.2017 Primorac Jadran HN 4:11
11.11.2017 Primorje Jug 6:14

To top

3. Kolo grupa A2
Datum Beli Plavi Rezultat
28.10.2017. Medveščak Zadar 1952 11:7
28.10.2017. Valjevo Gorenje Šabac 7:9
28.10.2017. Nais Crvena zvezda 6:9
28.10.2017. Vojvodina Kataro 12:6

To top

6. Kolo grupa A1
Datum Beli Plavi Rezultat
17.11.2017 Jug POSK 19:6
17.11.2017 Jadran HN Partizan 7:7
17.11.2017 Jadran ST Primorje 14:5
17.11.2017 Mornar Budva 6:4
17.11.2017 Primorac Mladost 12:16

To top

7. Kolo grupa A1
Datum Beli Plavi Rezultat
25.11.2017 Budva Jug 8:12
25.11.2017 Mladost Jadran HN 5:5
25.11.2017 Partizan Mornar 8:11
25.11.2017 POSK Jadran ST 7:7
25.11.2017 Primorje Primorac 0:0

To top

4. Kolo grupa A2
Datum Beli Plavi Rezultat
04.11.2017. Šabac Medveščak 17:7
04.11.2017. Solaris Crvena Zvezda 5:12
04.11.2017. Kataro Nais 8:8
04.11.2017. Zadar Vojvodina 10:12

To top

8. Kolo grupa A1
Datum Beli Plavi Rezultat
10.01.2018 Jug Partizan 15:10
10.01.2018 Jadran HN Mornar 8:4
10.01.2018 Jadran ST Budva 13:7
10.01.2018 Mladost Primorje 16:8
10.01.2018 Primorac POSK 8:4

To top

5. Kolo grupa A2
Datum Beli Plavi Rezultat
11.11.2017. Crvena zvezda Kataro 13:5
11.11.2017. Valjevo Gorenje Solaris 12:9
11.11.2017. Vojvodina Šabac 10:8
11.11.2017. Nais Zadar 1952 10:6

To top

9. Kolo grupa A1
Datum Beli Plavi Rezultat
20.01.2018 Budva Primorac 7:11
20.01.2018 Mornar Jug 5:12
20.01.2018 Partizan Jadran ST 5:9
20.01.2018 POSK Mladost 7:10
20.01.2018 Primorje Jadran HN 7:16

To top

6. Kolo grupa A2
Datum Beli Plavi Rezultat
17.11.2017. Zadar Crvena zvezda 8:15
18.11.2017. Šabac Nais 15:6
18.11.2017. Solaris Cattaro 7:8
18.11.2017. Valjevo Gorenje Medveščak 14:9

To top

10. Kolo grupa A1
Datum Beli Plavi Rezultat
27.01.2018 Budva Mladost 7:8
27.01.2018 Jadran HN Jug 4:11
27.01.2018 Mornar Jadran ST 8:8
27.01.2018 Partizan Primorac 9:6
27.01.2018 POSK Primorje 10:9

To top

7. Kolo grupa A2
Datum Beli Plavi Rezultat
25.11.2017. Crvena Zvezda Šabac 11:10
25.11.2017. Cattaro Zadar 1952 12:6
25.11.2017. Medveščak Solaris 8:6
29.11.2017. Vojvodina Valjevo Gorenje 13:3

To top

8. Kolo grupa A2
Datum Beli Plavi Rezultat
10.01. 2018. Medveščak Vojvodina 8:12
10.01. 2018. Šabac Kataro 12:5
10.01. 2018. Solaris Zadar 12:4
10.01. 2018. Valjevo Gorenje Nais 6:9

To top

11. Kolo grupa A1
Datum Beli Plavi Rezultat
02.02.2018. Jadran ST Jug 9:20
02.02.2018. Primorje Budva 6:9
03.02.2018. Mladost Partizan 14:8
03.02.2018. POŠK Jadran HN 7:9
03.02.2018. Primorac Mornar BS 10:9

To top

12. Kolo grupa A1
Datum Beli Plavi Rezultat
20. 01. 2018. Nais Medveščak 9:3
20. 01. 2018. Crvena zvezda Valjevo Gorenje 14:5
24. 01. 2018. Zadar 1952 Šabac 11:15
21. 01. 2018. Vojvodina Solaris 15:7

To top

13. Kolo grupa A1
Datum Beli Plavi Rezultat
10. 02. 2018. Partizan Primorje 11:8
10. 02. 2018. Jadran Carine Jadran S 14:8
10. 02. 2018. Jug Primorac 14:9
10. 02. 2018. Budva POŠK 15:9
10. 02. 2018. Mornar BS Mladost 12:15

To top

14. Kolo grupa A1
Datum Beli Plavi Rezultat
27. 01.2018. Solaris Sabac 5:5
25. 01.2018. Crvena zvezda Medveščak 16:9
27.01.2018. Nais Vojvodina 8:3
27.01.2018 Kataro Valjevo Gorenje 12:11

To top

15. Kolo grupa A1
Datum Beli Plavi Rezultat
20. 02. 2018. Budva Jadran hn 3:14
20 02. 2018. POSK Partizan 6:4
20. 02. 2018. Primorje Mornar 7:7
20. 02. 2018. Mladost Jug 5:10
20. 02. 2018. Primorac Jadran S 8:8

To top

16. Kolo grupa A1
Datum Beli Plavi Rezultat
03. 02. 2018. Valjevo Gorenje Zadar 1952 17:15
03. 02. 2018. Vojvodina Crvena zvezda 0:5
03. 02. 2018. Nais Solaris 9:8
03. 02. 2018. Medveščak Kataro 9:8

To top

17. Kolo grupa A1
Datum Beli Plavi Rezultat
10. 02. 2018. Kataro Vojvodina 8:13
10. 02. 2018. Šabac Valjevo Gorenje 17:10
10. 02. 2018. C.Zvezda Nais 14:4
11. 02. 2018. Zadar Medveščak  

To top

20. Kolo grupa A1
Datum Beli Plavi Rezultat
20. 02. 2018. Crvena zvezda Solaris 15;10
20. 02. 2018. Vojvodina Zadar 1952 18:3
28. 02. 2018. Medveščak Šabac  
20. 02. 2018. Nais Kataro 8:5

To top