Aerodrom Nikola Tesla


UNIQA

Voda Diva
Dunav Osiguranje
BIC
Vital
Acibadem Hospitals Group


Medogroup

Triglav osiguranje
Biomelem

BSC software

Master Physical
Medela
Esensa

Julius Meinl
Lasta

Keel
Fudeks

RTS

Prvenstvo Srbije za 2016/2017. - Prva B liga - Seniori

Prvenstvo Srbije - Prva B liga - Grupa Sever
Klub U P N P G B
Bečej 10 10 0 0 139:73 30
Spartak Prozivka 10 7 0 3 118:80 21
Žak 10 5 2 3 143:105 17
Banja Luka 10 3 3 4 92:91 12
Proleter 10 2 0 8 78:126 6
Polet 10 0 1 9 61:155 1
Prvenstvo Srbije - Prva B liga - Grupa Jug
Klub U P N P G B
Radnički 10 10 0 0 105:65 30
Singidumnum 10 5 0 5 84:72 15
Novi Beograd 011 10 4 3 3 94:99 15
Dorćol 10 4 1 5 85:78 13
Rasina 10 4 1 5 86:86 13
Goč 10 1 0 9 47:103 1
1. Kolo grupa Sever
Datum Beli Plavi Rezultat
12.11.2016. Proleter Spartak Prozivka 8:15
12.11.2016. Banja Luka Polet 15:2
12.11.2016. ŽAK Bečej 10:17

To top

1. Kolo grupa Jug
Datum Beli Plavi Rezultat
12.11.2016. Novi Beograd 011 Rasina 11:8
12.11.2016. Dorćol Goć 17:5
12.11.2016. Radnički Singidunum 12:7

To top

2. Kolo grupa Sever
Datum Beli Plavi Rezultat
19.11.2016. Bečej Banjaluka 9:7
19.11.2016. Spartak Prozivlka Polet 14:6
19.11.2016. Proleter ŽAK 10:21

To top

2. Kolo grupa Jug
Datum Beli Plavi Rezultat
19.11.2016. Radnički Novi Beograd 011 15:10
19.11.2016. Rasina Dorćol 8:12
2o.11.2016. Singidunum Goč 12:5

To top

3. Kolo grupa Sever
Datum Beli Plavi Rezultat
26.11.2016. Polet Bečej 10:17
26.11.2016. ŽAK Spartak Prozivka 18:11
26.11.2016. Banjaluka Proleter 8:6

To top

3. Kolo grupa Jug
Datum Beli Plavi Rezultat
26.11.2016. Beograd Singidunum 9:8
26.11.2016. Goč Rasina 2:10
26.11.2016. Dorćol Radnički 4:12

To top

4. Kolo grupa Sever
Datum Beli Plavi Rezultat
10.12.2016. Spartak Prozivka Bećej 7:9
10.12.2016. ŽAK Banjaluka 12:12
10.12.2016. Proleter Polet 16:7

To top

4. Kolo grupa Jug
Datum Beli Plavi Rezultat
10.12.2016. Novi Beograd Dorćol 10:10
10.12.2016. Radnički Goč 9:3
10.12.2016. Singidunum Rasina 10:7

To top

5. Kolo grupa Sever
Datum Beli Plavi Rezultat
21.12.2016. Bečej Proleter 15:6
21.12.2016. Polet ŽAK 8:17
22.12.2016. Banjaluka Spartak Prozivka 4:11

To top

5. Kolo grupa Jug
Datum Beli Plavi Rezultat
21.12.2016. Dorćol Singidunum 7:6
21.12.2016. Goč Novi Beograd 011 7:8
21.12.2016. Rasina Radnički 6:8

To top

6. Kolo grupa Sever
Datum Beli Plavi Rezultat
04.02.2017. Spartak Prozivka Proleter 15:4
04.02.2017. Bečej ŽAK 12:9
04.02.2017. Polet Banjaluka 7:7

To top

6. Kolo grupa Jug
Datum Beli Plavi Rezultat
04.02.2017. Goč Dorćol 4:9
04.02.2017. Rasina Novi Beograd 011 9:9
05.02.2017. Singidunum Radnički 4:9

To top

7. Kolo grupa Sever
Datum Beli Plavi Rezultat
11.02.2017. Novi Beograd 011 Radnički 11:12
11.02.2017. Goč Singidunum 5:10
12.02.2017. Dorćol Rasina 6:7

To top

7. Kolo grupa Jug
Datum Beli Plavi Rezultat
11.02.2017. ŽAK Proleter 16:4
11.02.2017. Banjaluka Bečej 7:11
11.02.2017. Polet Spartak Pozvka 8:19

To top

8. Kolo grupa Server
Datum Beli Plavi Rezultat
18.02.2017. Becej Polet 20:5
18.02.2017. Spartak Proziva ZAK 10:6
18.02.2017. Proleter Banjaluka 7:10

To top

8. Kolo grupa Jug
Datum Beli Plavi Rezultat
18.02.2017. Radnicki Dorcol 7:5
19.02.2017. Singidunum Novi Beograd 011 11:6
20.02.2017. Rasina Goc 12:5

To top

9. Kolo grupa Sever
Datum Beli Plavi Rezultat
25.02.2017. Bečej Spartak Prozivka 11:6
25.02.2017. Polet Proleter 3:12
25.02.2017. Banjaluka ŽAK 16:16

To top

9. Kolo grupa Jug
Datum Beli Plavi Rezultat
26.02.2017. Dorćol Novi Beograd 011 9:10
26.02.2017. Goč Radnički 3:8
26.02.2017. Rasina Singidunum 8:7

To top

10. Kolo grupa Sever
Datum Beli Plavi Rezultat
04.03.2017. Spartak Prozivka Banjaluka 10:6
04.03.2017. Proleter Bečej 6:18
04.03.2017. ŽAK Polet 16:6

To top

10. Kolo grupa Jug
Datum Beli Plavi Rezultat
04.03.2017. Radnički Rasina 15:12
05.03.2017. Singidunum Dorćol 9:6
05.03.2017. Novi Beograd 011 Goč 8:8

To top