Regionalna vaterpolo liga muških ekipa iz Slovenije, Hrvatske, Srbije i Crne Gore.
Grupa A1
Klub |
U |
P |
N |
P |
G |
B |
|
|
|
|
|
|
|
Jug CO |
16 |
15 |
0 |
1 |
243:128 |
45 |
Jadran Carine HN |
16 |
11 |
1 |
4 |
154:117 |
34 |
Mladost |
16 |
10 |
1 |
5 |
162:122 |
31 |
Partizan RFB |
16 |
8 |
1 |
7 |
131:150 |
25 |
Primorje |
16 |
6 |
2 |
8 |
130:129 |
20 |
Mornar BS |
16 |
6 |
2 |
8 |
125:162 |
20 |
Budva |
16 |
5 |
1 |
10 |
115:178 |
16 |
Jadran ST |
16 |
4 |
1 |
11 |
143:164 |
13 |
Vojvodina |
16 |
1 |
3 |
12 |
103:172 |
6 |
Grupa A2
Primorac |
14 |
11 |
1 |
2 |
163:105 |
34 |
OVK POŠK |
14 |
11 |
0 |
3 |
181:93 |
33 |
Šabac |
14 |
11 |
0 |
3 |
129:108 |
33 |
Crvena Zvezda |
14 |
10 |
1 |
3 |
159:100 |
31 |
Cattaro |
14 |
5 |
1 |
8 |
132:162 |
16 |
Medveščak |
14 |
3 |
1 |
10 |
111:160 |
10 |
Zadar1952 |
14 |
2 |
0 |
12 |
117:193 |
6 |
Solaris |
14 |
1 |
0 |
13 |
81:155 |
3 |
1. Kolo grupa A1
Datum |
Beli |
Plavi |
Rezultat |
07.10.2016. |
Partizan |
Mornar |
9:8 |
08.10.2016. |
Primorje |
Jadran ST |
10:5 |
08.10.2016. |
Jadran HN |
Vojvodina |
9:5 |
08.10.2016. |
Jug |
Budva |
23:4 |
To top
2. Kolo grupa A1
Datum |
Beli |
Plavi |
Rezultat |
21.10.2016. |
Jug |
Primorje |
11:9 |
22.10.2016. |
Budva |
Mornar |
7:6 |
22.10.2016. |
Vojvodina |
Mladost |
6:14 |
22.10.2016. |
Jadran ST |
Jadran HN |
7:8 |
To top
3. Kolo grupa A1
Datum |
Beli |
Plavi |
Rezultat |
02.11.2016. |
Partizan |
Vojvodina |
12:3 |
02.11.2016. |
Mladost |
Jadran ST |
8:7 |
02.11.2016. |
Jadran HN |
Jug |
7:16 |
02.11.2016. |
Primorje |
Budva |
14:3 |
To top
1. Kolo grupa A2
Datum |
Beli |
Plavi |
Rezultat |
11.10.2016. |
Crvena Zvezda |
Šabac |
9:8 |
12.10.2016. |
POŠK |
Zadar |
23:8 |
15.10.2016. |
Solaris |
Cattaro |
6:7 |
19.10.2016. |
Primorac |
Medveščak |
14:6 |
To top
4. Kolo grupa A1
Datum |
Beli |
Plavi |
Rezultat |
05.11.2016. |
Jadran ST |
Partizan |
12:13 |
05.11.2016. |
Jug |
Mladost |
11:5 |
05.11.2016. |
Primorje |
Jadran HN |
7:7 |
05.11.2016. |
Vojvodina |
Mornar |
11:11 |
To top
2. Kolo grupa A2
Datum |
Beli |
Plavi |
Rezultat |
22.10.2016. |
POŠK |
Crvena Zvezda |
10:9 |
22.10.2016. |
Zadar |
Medveščak |
10:12 |
22.10.2016. |
Cattaro |
Primorac |
5:14 |
22.10.2016. |
Šabac |
Solaris |
10:5 |
To top
5. Kolo grupa A1
Datum |
Beli |
Plavi |
Rezultat |
19.11.2016. |
Mladost |
Primorje |
10:9 |
19.11.2016. |
Jadran HN |
Budva |
10:4 |
19.11.2016. |
Mornar |
Jadran ST |
11:9 |
19.11.2016. |
Jug |
Partizan |
11:5 |
To top
3. Kolo grupa A2
Datum |
Beli |
Plavi |
Rezultat |
29.10.2016. |
Medveščak |
Cattaro |
9:9 |
29.10.2016. |
Primorac |
Šabac |
14:4 |
29.10.2016. Crvena zvezda |
Zadar 1952 17:4 |
|
|
29.10.2016. |
Solaris |
POŠK |
4:18 |
To top
6. Kolo grupa A1
Datum |
Beli |
Plavi |
Rezultat |
22.11.2016. |
Budva |
Vojvodina |
8:8 |
23.11.2016. |
Jug |
Mornar |
0:0 |
22.11.2016. |
Primorje |
Partizan |
7:7 |
23.11.2016. |
Jadran HN |
Mladost |
0:0 |
To top
7. Kolo grupa A1
Datum |
Beli |
Plavi |
Rezultat |
26.11.2016. |
Vojvodina |
Jadran ST |
9:9 |
26.11.2016. |
Mornar |
Primorje |
8:7 |
26.11.2016. |
Partizan |
Jadran HN |
12:9 |
26.11.2016. |
Mladost |
Budva |
18:3 |
To top
4. Kolo grupa A2
Datum |
Beli |
Plavi |
Rezultat |
05.11.2016. |
Šabac |
Medveščak |
6:5 |
05.11.2016. |
POŠK |
Primorac |
10:9 |
05.11.2016. |
Crvena Zvezda |
Solaris |
15:6 |
05.11.2016. |
Zadar |
Cattaro |
13:17 |
To top
8. Kolo grupa A1
Datum |
Beli |
Plavi |
Rezultat |
14.01.2017. |
Jadran HN |
Mornar |
16:8 |
14.01.2017. |
Mladost |
Partizan |
10:4 |
14.01.2017. |
Budva |
Jadran ST |
6:7 |
14.01.2017. |
Jug |
Vojvodina |
17:5 |
To top
5. Kolo grupa A2
Datum |
Beli |
Plavi |
Rezultat |
19.11.2016. |
Primorac |
Crvena Zvezda |
8:5 |
19.11.2016. |
Solaris |
Zadar |
6:8 |
19.11.2016. |
Medveščak |
POŠK |
8:14 |
19.11.2016. |
Cattaro |
Šabac |
7:16 |
To top
9. Kolo grupa A1
Datum |
Beli |
Plavi |
Rezultat |
21.01.2017. |
Mornar |
Mladost |
8:8 |
21.01.2017. |
Jadran ST |
Jug |
11:20 |
21.01.2017. |
Vojvodina |
Primorje |
6:8 |
21.01.2017. |
Partizan |
Budva |
7:9 |
To top
6. Kolo grupa A2
Datum |
Beli |
Plavi |
Rezultat |
26.11.2016. |
Solaris |
Primorac |
5:8 |
26.11.2016. |
Zadar |
Šabac |
8:11 |
26.11.2016. |
POŠK |
Cattaro |
16:7 |
26.11.2016. |
Crvena Zvezda |
Medveščak |
13:8 |
To top
10. Kolo grupa A1
Datum |
Beli |
Plavi |
Rezultat |
25.01.2017. |
Budva |
Jug |
10:14 |
25.01.2017. |
Jadran ST |
Primorje |
10:11 |
25.01.2017. |
Vojvodina |
Jadran HN |
4:9 |
25.01.2017. |
Mornar |
Partizan |
8:7 |
To top
7. Kolo grupa A2
Datum |
Beli |
Plavi |
Rezultat |
14.01.2017. |
Šabac |
POŠK |
8:7 |
14.01.2017. |
Cattaro |
Crvena Zvezda |
11:14 |
14.01.2017. |
Medveščak |
Solaris |
7:10 |
14.01.2017. |
Primorac |
Zadar |
15:7 |
To top
8. Kolo grupa A2
Datum |
Beli |
Plavi |
Rezultat |
21. 01. 2017. |
Medveščak |
Primorac |
10:14 |
22. 02. 2017. |
Šabac |
Crvena zvezda |
8:7 |
22. 02. 2017. |
Kataro |
Solaris |
11:7 |
22. 02. 2017. |
Zadar |
POŠK |
6:15 |
To top
11. Kolo grupa A1
Datum |
Beli |
Plavi |
Rezultat |
28.01.2017. |
Primorje |
Jug |
9:12 |
28.01.2017. |
Mornar |
Budva |
10:8 |
28.01.2017. |
Mladost |
Vojvodina |
11:6 |
28.01.2017. |
Jadran HN |
Jadran ST |
9:6 |
To top
12. Kolo grupa A1
Datum |
Beli |
Plavi |
Rezultat |
28. 01. 2017. |
Pimorac |
Kataro |
15:11 |
28. 01. 2017. |
Crvena zvezda |
POŠK |
8:7 |
28. 01. 2017. |
Medveščak |
Zadar 1952 |
12:10 |
29. 01. 2017. |
Solaris |
Šabac |
7:9 |
To top
13. Kolo grupa A1
Datum |
Beli |
Plavi |
Rezultat |
03. 02. 2017. |
Vojvodina |
Partizan |
9:5 |
03. 02. 2017. |
Jadran |
Mladost |
10:9 |
04. 02. 2017. |
Jug |
Jadran HN |
9:7 |
04. 02. 2017. |
Budva |
Primorje |
10:7 |
To top
14. Kolo grupa A1
Datum |
Beli |
Plavi |
Rezultat |
04. 02. 2017. |
Šabac |
Primorac |
10:7 |
04. 02. 2017. |
Kataro |
Medveščak |
12:4 |
04. 02. 2017. |
POŠK |
Solaris |
15:3 |
04. 02. 2017. |
Zadra 1952 |
Crvena zvezda |
6:12 |
To top
15. Kolo grupa A1
Datum |
Beli |
Plavi |
Rezultat |
21. 02. 2017. |
Partizan |
Jadran S |
9:7 |
20 02. 2017. |
Mornar |
Vojvodina |
10:5 |
22. 02. 2017. |
Jadran HN |
Primorje |
11:4 |
22. 02. 2017. |
Mladost |
Jug |
9:12 |
To top
16. Kolo grupa A1
Datum |
Beli |
Plavi |
Rezultat |
18. 02. 2017. |
Kataro |
Zadar |
18:11 |
18. 02. 2017. |
Solaris |
Zvezda |
6:14 |
18. 02. 2017. |
Medvescak |
Sabac |
8:14 |
18. 02. 2017. |
Primorac |
POSK |
11:9 |
To top
17. Kolo grupa A1
Datum |
Beli |
Plavi |
Rezultat |
22. 02. 2017. |
POSK |
Medvešćak |
13:5 |
25. 02. 2017. |
Šabac |
Kataro |
10:7 |
25. 02. 2017. |
C.Zvezda |
Primorac |
7:7 |
25. 02. 2017. |
Zadar |
Solaris |
8:6 |
To top
18. Kolo grupa A1
Datum |
Beli |
Plavi |
Rezultat |
24. 02. 2017. |
Budva |
Jadran Carine |
6:10 |
24. 02. 2017. |
Jadran S |
Mornar BS |
7:9 |
25. 02. 2017. |
Partizan |
Jug |
16:14 |
25. 02. 2017. |
Primorje |
Mladost |
4:9 |
To top
19. Kolo grupa A1
Datum |
Beli |
Plavi |
Rezultat |
02. 03. 2017. |
Vojvodina |
Budva |
8:12 |
04. 03. 2017. |
Mornar |
Jug |
9:19 |
04. 03. 2017. |
Mladost |
Jadran |
9:7 |
05. 03. 2017. |
Partizan |
Primorje |
10:7 |
To top
20. Kolo grupa A1
Datum |
Beli |
Plavi |
Rezultat |
04. 03. 2017. |
Primorac |
Solaris |
11:6 |
04. 03. 2017. |
Šabac |
Zadar 1952 |
13:8 |
04. 03. 2017. |
Medveščak |
Crvena zvezda |
6:16 |
04. 03. 2017. |
Kataro |
POŠK |
4:15 |
To top
FINAL FOUR - Polufinale
Datum |
Beli |
Plavi |
Rezultat |
08. 03. 2017. |
Budva |
Mladost |
8:12 |
08. 03. 2017. |
Jadran HN |
Partizan |
16:8 |
08. 03. 2017. |
Jadran S |
Vojvodina |
11:6 |
09. 03. 2017. |
Primorje |
Mornar |
8:6 |
To top
FINAL FOUR -Finale
Datum |
Beli |
Plavi |
Rezultat |
09.03.2017. |
Zadar 1952 |
Primorac |
10:16 |
10.03.2017. |
POŠK |
Šabac |
9:3 |
11.03.2017. |
Medveščak |
Solaris |
11:5 |
11.03.2017. |
Crvena zvezda |
Kataro |
13:6 |
To top
16.03.2017. Jadran S - Budva 17:8 |
17.03.2017. Partizan - Mladost 14:11 |
18.03.2017. Vojvodina - Jug 9:15 |
18.03.2017. Mornar - Jadran Carine 5:8 |
24.3. Mladost- Mornar BS 12:3
25.3. Budva - Partizan 9:7
25.3. Primorje - Vojvodina 11:3
25.3. Jug - Jadran S 18:8