Telekom Srbija

Aerodrom Nikola Tesla

Dunav Osiguranje
Fudeks
BIC
Vital


UNIQA

Master Physical
Medela

BSC software
Voda Jazak

Julius Meinl
Biomelem

Wellness Saruna

Keel
Turbo balls

RTS

Triglav liga 2016/2017. - Seniori

Regionalna vaterpolo liga muških ekipa iz Slovenije, Hrvatske, Srbije i Crne Gore.

Grupa A1
Klub U P N P G B
             
Jug CO 16 15 0 1 243:128 45
Jadran Carine HN 16 11 1 4 154:117 34
Mladost 16 10 1 5 162:122 31
Partizan RFB 16 8 1 7 131:150 25
Primorje 16 6 2 8 130:129 20
Mornar BS 16 6 2 8 125:162 20
Budva 16 5 1 10 115:178 16
Jadran ST 16 4 1 11 143:164 13
Vojvodina 16 1 3 12 103:172 6
Grupa A2
Primorac 14 11 1 2 163:105 34
OVK POŠK 14 11 0 3 181:93 33
Šabac 14 11 0 3 129:108 33
Crvena Zvezda 14 10 1 3 159:100 31
Cattaro 14 5 1 8 132:162 16
Medveščak 14 3 1 10 111:160 10
Zadar1952 14 2 0 12 117:193 6
Solaris 14 1 0 13 81:155 3
1. Kolo grupa A1
Datum Beli Plavi Rezultat
07.10.2016. Partizan Mornar 9:8
08.10.2016. Primorje Jadran ST 10:5
08.10.2016. Jadran HN Vojvodina 9:5
08.10.2016. Jug Budva 23:4

To top

2. Kolo grupa A1
Datum Beli Plavi Rezultat
21.10.2016. Jug Primorje 11:9
22.10.2016. Budva Mornar 7:6
22.10.2016. Vojvodina Mladost 6:14
22.10.2016. Jadran ST Jadran HN 7:8

To top

3. Kolo grupa A1
Datum Beli Plavi Rezultat
02.11.2016. Partizan Vojvodina 12:3
02.11.2016. Mladost Jadran ST 8:7
02.11.2016. Jadran HN Jug 7:16
02.11.2016. Primorje Budva 14:3

To top

1. Kolo grupa A2
Datum Beli Plavi Rezultat
11.10.2016. Crvena Zvezda Šabac 9:8
12.10.2016. POŠK Zadar 23:8
15.10.2016. Solaris Cattaro 6:7
19.10.2016. Primorac Medveščak 14:6

To top

4. Kolo grupa A1
Datum Beli Plavi Rezultat
05.11.2016. Jadran ST Partizan 12:13
05.11.2016. Jug Mladost 11:5
05.11.2016. Primorje Jadran HN 7:7
05.11.2016. Vojvodina Mornar 11:11

To top

2. Kolo grupa A2
Datum Beli Plavi Rezultat
22.10.2016. POŠK Crvena Zvezda 10:9
22.10.2016. Zadar Medveščak 10:12
22.10.2016. Cattaro Primorac 5:14
22.10.2016. Šabac Solaris 10:5

To top

5. Kolo grupa A1
Datum Beli Plavi Rezultat
19.11.2016. Mladost Primorje 10:9
19.11.2016. Jadran HN Budva 10:4
19.11.2016. Mornar Jadran ST 11:9
19.11.2016. Jug Partizan 11:5

To top

3. Kolo grupa A2
Datum Beli Plavi Rezultat
29.10.2016. Medveščak Cattaro 9:9
29.10.2016. Primorac Šabac 14:4
29.10.2016. Crvena zvezda Zadar 1952 17:4    
29.10.2016. Solaris POŠK 4:18

To top

6. Kolo grupa A1
Datum Beli Plavi Rezultat
22.11.2016. Budva Vojvodina 8:8
23.11.2016. Jug Mornar 0:0
22.11.2016. Primorje Partizan 7:7
23.11.2016. Jadran HN Mladost 0:0

To top

7. Kolo grupa A1
Datum Beli Plavi Rezultat
26.11.2016. Vojvodina Jadran ST 9:9
26.11.2016. Mornar Primorje 8:7
26.11.2016. Partizan Jadran HN 12:9
26.11.2016. Mladost Budva 18:3

To top

4. Kolo grupa A2
Datum Beli Plavi Rezultat
05.11.2016. Šabac Medveščak 6:5
05.11.2016. POŠK Primorac 10:9
05.11.2016. Crvena Zvezda Solaris 15:6
05.11.2016. Zadar Cattaro 13:17

To top

8. Kolo grupa A1
Datum Beli Plavi Rezultat
14.01.2017. Jadran HN Mornar 16:8
14.01.2017. Mladost Partizan 10:4
14.01.2017. Budva Jadran ST 6:7
14.01.2017. Jug Vojvodina 17:5

To top

5. Kolo grupa A2
Datum Beli Plavi Rezultat
19.11.2016. Primorac Crvena Zvezda 8:5
19.11.2016. Solaris Zadar 6:8
19.11.2016. Medveščak POŠK 8:14
19.11.2016. Cattaro Šabac 7:16

To top

9. Kolo grupa A1
Datum Beli Plavi Rezultat
21.01.2017. Mornar Mladost 8:8
21.01.2017. Jadran ST Jug 11:20
21.01.2017. Vojvodina Primorje 6:8
21.01.2017. Partizan Budva 7:9

To top

6. Kolo grupa A2
Datum Beli Plavi Rezultat
26.11.2016. Solaris Primorac 5:8
26.11.2016. Zadar Šabac 8:11
26.11.2016. POŠK Cattaro 16:7
26.11.2016. Crvena Zvezda Medveščak 13:8

To top

10. Kolo grupa A1
Datum Beli Plavi Rezultat
25.01.2017. Budva Jug 10:14
25.01.2017. Jadran ST Primorje 10:11
25.01.2017. Vojvodina Jadran HN 4:9
25.01.2017. Mornar Partizan 8:7

To top

7. Kolo grupa A2
Datum Beli Plavi Rezultat
14.01.2017. Šabac POŠK 8:7
14.01.2017. Cattaro Crvena Zvezda 11:14
14.01.2017. Medveščak Solaris 7:10
14.01.2017. Primorac Zadar 15:7

To top

8. Kolo grupa A2
Datum Beli Plavi Rezultat
21. 01. 2017. Medveščak Primorac 10:14
22. 02. 2017. Šabac Crvena zvezda 8:7
22. 02. 2017. Kataro Solaris 11:7
22. 02. 2017. Zadar POŠK 6:15

To top

11. Kolo grupa A1
Datum Beli Plavi Rezultat
28.01.2017. Primorje Jug 9:12
28.01.2017. Mornar Budva 10:8
28.01.2017. Mladost Vojvodina 11:6
28.01.2017. Jadran HN Jadran ST 9:6

To top

12. Kolo grupa A1
Datum Beli Plavi Rezultat
28. 01. 2017. Pimorac Kataro 15:11
28. 01. 2017. Crvena zvezda POŠK 8:7
28. 01. 2017. Medveščak Zadar 1952 12:10
29. 01. 2017. Solaris Šabac 7:9

To top

13. Kolo grupa A1
Datum Beli Plavi Rezultat
03. 02. 2017. Vojvodina Partizan 9:5
03. 02. 2017. Jadran Mladost 10:9
04. 02. 2017. Jug Jadran HN 9:7
04. 02. 2017. Budva Primorje 10:7

To top

14. Kolo grupa A1
Datum Beli Plavi Rezultat
04. 02. 2017. Šabac Primorac 10:7
04. 02. 2017. Kataro Medveščak 12:4
04. 02. 2017. POŠK Solaris 15:3
04. 02. 2017. Zadra 1952 Crvena zvezda 6:12

To top

15. Kolo grupa A1
Datum Beli Plavi Rezultat
21. 02. 2017. Partizan Jadran S 9:7
20 02. 2017. Mornar Vojvodina 10:5
22. 02. 2017. Jadran HN Primorje 11:4
22. 02. 2017. Mladost Jug 9:12

To top

16. Kolo grupa A1
Datum Beli Plavi Rezultat
18. 02. 2017. Kataro Zadar 18:11
18. 02. 2017. Solaris Zvezda 6:14
18. 02. 2017. Medvescak Sabac 8:14
18. 02. 2017. Primorac POSK 11:9

To top

17. Kolo grupa A1
Datum Beli Plavi Rezultat
22. 02. 2017. POSK Medvešćak 13:5
25. 02. 2017. Šabac Kataro 10:7
25. 02. 2017. C.Zvezda Primorac 7:7
25. 02. 2017. Zadar Solaris 8:6

To top

18. Kolo grupa A1
Datum Beli Plavi Rezultat
24. 02. 2017. Budva Jadran Carine 6:10
24. 02. 2017. Jadran S Mornar BS 7:9
25. 02. 2017. Partizan Jug 16:14
25. 02. 2017. Primorje Mladost 4:9

To top

19. Kolo grupa A1
Datum Beli Plavi Rezultat
02. 03. 2017. Vojvodina Budva 8:12
04. 03. 2017. Mornar Jug 9:19
04. 03. 2017. Mladost Jadran 9:7
05. 03. 2017. Partizan Primorje 10:7

To top

20. Kolo grupa A1
Datum Beli Plavi Rezultat
04. 03. 2017. Primorac Solaris 11:6
04. 03. 2017. Šabac Zadar 1952 13:8
04. 03. 2017. Medveščak Crvena zvezda 6:16
04. 03. 2017. Kataro POŠK 4:15

To top

FINAL FOUR - Polufinale
Datum Beli Plavi Rezultat
08. 03. 2017. Budva Mladost 8:12
08. 03. 2017. Jadran HN Partizan 16:8
08. 03. 2017. Jadran S Vojvodina 11:6
09. 03. 2017. Primorje Mornar 8:6

To top

FINAL FOUR -Finale
Datum Beli Plavi Rezultat
09.03.2017. Zadar 1952 Primorac 10:16
10.03.2017. POŠK Šabac 9:3
11.03.2017. Medveščak Solaris 11:5
11.03.2017. Crvena zvezda Kataro 13:6

To top

17. kolo A1 lige

16.03.2017. Jadran S - Budva 17:8
17.03.2017. Partizan - Mladost 14:11
18.03.2017. Vojvodina - Jug 9:15
18.03.2017. Mornar - Jadran Carine 5:8

18/kolo A1 lige

24.3. Mladost- Mornar BS 12:3

25.3. Budva - Partizan 9:7

25.3. Primorje - Vojvodina 11:3

25.3. Jug - Jadran S 18:8