Aerodrom Nikola Tesla


UNIQA

Voda Diva
Dunav Osiguranje
BIC
Vital
Acibadem Hospitals Group


Medogroup

Triglav osiguranje
Biomelem

BSC software

Master Physical
Medela
Esensa

Julius Meinl
Lasta

Keel
Fudeks

RTS

Prvenstvo Srbije za 2013/2014. - Prva B liga - Seniori

Prvenstvo Srbije - Prva B liga - Grupa A
Klub U P N P G B
TENT 10 10 0 0 129:74 30
Singidunum 10 8 0 2 109:71 24
Taš 10 4 0 6 117:123 12
Dorćol 10 3 1 6 95:107 10
Šabac 10 3 1 6 79:97 10
Valis 93 10 1 0 9 84:141 3
Prvenstvo Srbije - Prva B liga - Grupa B
Klub U P N P G B
Zemun Bosal 12 9 1 2 112:76 29
Stari Grad 12 9 0 3 131:83 27
Partizan Raiffeisen 2 12 8 0 4 129:109 24
Beograd 12 5 2 5 129:117 17
Bečej 12 4 1 7 88:133 13
Valis 12 2 1 9 96:122 7
Rasina 12 2 1 9 105:128 7
1. Kolo grupa A
Datum Beli Plavi Rezultat
23.11.2013. Dorćol Singidunum 6:8
23.11.2013. Taš Šabac 15:8
23.11.2013. Valis 93 TENT 12:14

To top

1. Kolo grupa B
Datum Beli Plavi Rezultat
23.11.2013. Partizan 2 Valis 12:8
23.11.2013. Beograd Bečej 11:11
25.11.2013. Stari Grad Rasina 11:6

To top

2. Kolo grupa A
Datum Beli Plavi Rezultat
07.12.2013. Singidunum Šabac 8:6
07.12.2013. TENT Taš 16:8
07.12.2013. Dorćol Valis 93 18:13

To top

2. Kolo grupa B
Datum Beli Plavi Rezultat
1.12.2013. Zemun Beograd 10:10
1.12.2013. Valis Stari Grad 7:8
30.11.2013. Bečej Partizan 2 4:8

To top

3. Kolo grupa A
Datum Beli Plavi Rezultat
21.12.2013. Šabac TENT 7:13
21.12.2013. Valis 93 Singidunum 6:14
21.12.2013. Taš Dorćol 11:12

To top

3. Kolo grupa B
Datum Beli Plavi Rezultat
7.12.2013. Rasina Valis 9:9
9.12.2013. Stari Grad Bečej 16:7
7.12.2013. Partizan 2 Zemun Bosal 15:11

To top

4. Kolo grupa A
Datum Beli Plavi Rezultat
18.01.2014. Singidunum TENT 8:11
18.01.2014. Dorćol Šabac 5:5
18.01.2014. Valis 93 Taš 9:14

To top

4. Kolo grupa B
Datum Beli Plavi Rezultat
14.12.2013. Bečej Rasina 14:11
14.12.2013. Zemun Bosal Stari Grad 9:7
14.12.2013. Beograd Partizan 2 9:17

To top

5. Kolo grupa A
Datum Beli Plavi Rezultat
25.01.2014. TENT Dorćol 11:8
25.01.2014. Šabac Valis 93 10:7
25.01.2014. Taš Singidunum 12:15

To top

5. Kolo grupa B
Datum Beli Plavi Rezultat
21.12.2013. Stari Grad Beograd 10:6
21.12.2013. Rasina Zemun 2:9
21.12.2013. Valis Bečej 6:10

To top

6. Kolo grupa A
Datum Beli Plavi Rezultat
23.02.2014. Singidunum Dorćol 9:7
22.02.2014. Šabac Taš 7:11
22.02.2014. TENT Valis 93 17:5

To top

6. Kolo grupa B
Datum Beli Plavi Rezultat
18.01.2014. Partizan 2 Stari Grad 8:12
18.01.2014. Zemun Valis 7:6
18.01.2014. Beograd Rasina 11:8

To top

7. Kolo grupa A
Datum Beli Plavi Rezultat
01.03.2014. Šabac Singidunum 5:10
01.03.2014. Taš TENT 10:12
01.03.2014. Valis 93 Dorćol 11:10

To top

7. Kolo grupa B
Datum Beli Plavi Rezultat
25.01.2014. Bečej Zemun 10:7
25.01.2014. Valis Beograd 9:10
25.01.2014. Rasina Partizan 2 9:11

To top

8. Kolo grupa A
Datum Beli Plavi Rezultat
08.03.2014. TENT Šabac 12:6
08.03.2014. Singidunum Valis 93 16:1
08.03.2014. Dorćol Taš 18:16

To top

8. Kolo grupa B
Datum Beli Plavi Rezultat
08.02.2014. Valis Partizan 2 8:12
08.02.2014. Bečej Beograd 13:8
08.02.2014. Rasina Stari Grad 8:10

To top

9. Kolo grupa A
Datum Beli Plavi Rezultat
15.03.2014. TENT Singidunum 11:5
15.03.2014. Šabac Dorćol 11:6
15.03.2014. Taš Valis 93 14:10

To top

9. Kolo grupa B
Datum Beli Plavi Rezultat
15.02.2014. Beograd Zemun Bosal 4:10
15.02.2014. Stari Grad Valis 10:7
15.02.2014. Partizan 2 Bečej 10:9

To top

10. Kolo grupa A
Datum Beli Plavi Rezultat
22.03.2014. Dorćol TENT 5:12
22.03.2014. Valis 93 Šabac 10:14
22.03.2014. Singidunum Taš 16:6

To top

10. Kolo grupa B
Datum Beli Plavi Rezultat
22.02.2014. Valis Rasina 8:4
22.02.2014. Bečej Stari Grad 3:13
22.02.2014. Zemun Partizan 2 8:6

To top

11. Kolo grupa B
Datum Beli Plavi Rezultat
01.03.2014. Rasina Bečej 24:3
01.03.2014. Stari Grad Zemun Bosal 3:5
01.03.2014. Partizan 2 Beograd 6:10

To top

12. Kolo grupa B
Datum Beli Plavi Rezultat
08.03.2014. Beograd Stari Grad 18:6
08.03.2014. Zemun Bosal Rasina 20:6
08.03.2014. Bečej Valis 4:14

To top

13. Kolo grupa B
Datum Beli Plavi Rezultat
15.03.2014. Stari Grad Partizan 2 13:11
15.03.2014. Valis Zemun 7:11
15.03.2014. Rasina Beograd 10:9

To top

14. Kolo grupa B
Datum Beli Plavi Rezultat
22.03.2014. Zemun Bečej 5:0
22.03.2014. Beograd Valis 25:7
22.03.2014. Partizan 2 Rasina 13:8

To top

Fajnal for polufinale
Datum Beli Plavi Rezultat
29.03.2014. TENT Stari grad 8:7
29.03.2014. Zemun Bosal Singidunum 5:7

To top

Final for za 3. mesto
Datum Beli Plavi Rezultat
30.03.2014. Stari Grad Zemun Bosal 9:8

To top

Fajnal for finale
Datum Beli Plavi Rezultat
30.03.2014. TENT Singidunum 6:8

To top