02.06.2024

TURNIR U ATINI 2008. Srbija druga posle poraza od Hrvatske

U poslednjem kolu turnira u Atini za igrače rodjene 2008. Srbija je poražena od Hrvatske 8:5 (1:1, 1:1, 2:2, 4:1). Hrvatska je bila bolja i stalno imala prednost tokom četvrtina. Međutim srpski igrači su uvek uspevali da na kraju budu izjednačeni. U poslednjem delu Hrvatska je sa tri gola...kompletan tekst

01.06.2024

SLOVAČKA KUP 2008 Srbi bolji od Slovačke, slabiji od Nemaca

Srpski 15-godišnjaci nisu uspeli da se plasiraju u finale turnira za godinu dana starije igrače „Kup Slovačka 2024“. Poraženi su od Nemačke 9:6 (3:1, 1:4, 0:2, 2:2). Srbija će u nedelju igrati za treće mesto. Odlična je bila prva četvrtina u kojoj su Vuletić, Bistrović i Papić bili strelci za...kompletan tekst

31.05.2024

2008 TURNIR SLOVAČKA KUP, ubedljivo protiv Gruzije, poraz od Rumunije

Na startu turnira za generaciju 2008. Slovačka kup u Novakiju Srpska reprezentacija koju vodi Vojislav Čupić je ubedljivo savladala Gruziju 18:11 (3:2, 7:3, 3:3, 5:3). Gruzijski sastav se držao u prvoj četvrtini da bi serijom pogodaka od rezultata 4:3 srpski tim prvo poluvreme završio ubedljivom...kompletan tekst

31.05.2024

2008 TURNIR U ATINI, Srbija bolja od Grčke, Mađari slavili na peterce

Na turniru u Atini reprezentacija Srbije, generacija 2008, pobedila je domaćina Grčku 12:10 (3:3, 4:2, 3:3, 2:2). Ekipa koju vodi Nemanja Ličanin je dominirala tokom većeg dela utakmice. Kod rezultata 5:5, Srbija je serijom od četiri pogotka stekla sigurnu prednost. Pad je došao krajem treće i...kompletan tekst

29.05.2024

2008 - Turnir u Atini i pripreme u Šapcu

Reprezentacija Srbije, generacija 2008, igraće od 31. maja do 2. juna na turniru u Atini a potom nastaviti pripreme u Šapcu. U Atinu putuju: Mihailo Gošić (Sava), Luka Muksimović (Vojvodina), Luka Urošević (Sava), Luka Drobnjaković (Vojvodina), Luka Savatić (Sava), Uroš Rahpejma (Banjica),...kompletan tekst

26.05.2024

2009 - pripreme u Beogradu od 27.maja i turnir u Slovačkoj

U Beogradu 27. maja počinju pripreme generacije 2009. koja će od 31. maja do 2. juna igrati na turniru u Slovačkoj. Pozvani su, golmani – Mateja Kosanović (Partizan), Ognjen Stojiljković (Valis Vega), Nemanja Paležević (Šabac Eliksir), centri – Nikola Bistrović (Partizan), Veljko Šiljković...kompletan tekst

26.05.2024

2006 - pripreme u Novom Sadu od 27. maja

U Novom Sadu će 27. maja poćeti pripreme reprezentacije Srbije,generacija 2006. koje će trajati mesec dana. Pozvani su sledeći igrači, golmani – David Dimković (Partizan), Viktor Savić (Crvena zvezda), Aleksa Slijepćević (Vojvodina), bekovi – Ognjen Tomić (Šabac), Novak Lazić (Sava), Aleksa Stajić...kompletan tekst